Darmowa dostawa od 500,00 zł

Steppery proste

( ilość produktów: 7 )

Stepper prosty jest jednym z podstawowych rodzajów sprzętu fitness. Pomaga dokładniej wyćwiczyć dolną partię ciała. Jest bardzo prosty w obsłudze. Tak jak inne steppery, imituje wchodzenie po schodach. Ze względu na małe wymiary, często używany jest w domu. Cieszy się też sporą popularnością w klubach fitness. Efekty jego użycia widoczne są już nawet po miesiącu regularnego użytkowania.

 

stepper prosty do trening

 

Komu ćwiczenia na stepperze prostym mogą pomóc?

Ćwiczenia na stepperze prostym mogą być wykonywane przez wszystkich. Częściej używany jest przez panie. Nadaje się dla osób, które chcą wyszczuplić swoje nogi lub pośladki. Trening z użyciem steppera prostego w znacznym stopniu polepszy kondycję ćwiczącego. Odpowiadać też będzie osobom z problemami układu krążenia, który to dzięki ćwiczeniom znacznie się poprawi.

 

Trening na stepperze prostym

Tak jak przed każdym treningiem, powinniśmy zacząć od rozgrzewki. Pomoże to odpowiednio przygotować ciało do ćwiczeń. Trzeba pamiętać o odpowiedniej postawie ciała, tj. wyprostowanych plecach oraz napiętych mięśniach brzucha (w czasie wykonywania ruchów). Trening zaczynamy od ułożenia stóp na pedałach. Ruchy wykonujemy tak, aby przypominały ruch stóp podczas chodzenia. Ćwiczenia po ok. 15-20 minut, co najmniej 3 razy w tygodniu, pozwalają uzyskać efekty już po miesiącu.

 

stepper prosty

 

Stepper prosty do ćwiczeń w domu i jego zalety

Rezultaty wykonywanych treningów przy użyciu steppera do ćwiczeń widać bardzo szybko. Pomaga w spalaniu zbędnej tkanki tłuszczowej. Redukuje niepotrzebny cellulit. Wzmacnia często słabe i wiotkie mięśnie nóg i pośladków. Usprawnia i wzmacnia kondycję ćwiczącego. Dodatkową funkcją steppera prostego jest możliwość połączenia kilku aktywności w jedno. Podczas ćwiczeń, można spokojnie pozwolić sobie na oglądanie telewizji lub słuchanie ulubionej muzyki. Używanie steppera nie jest groźne dla osób mających problem ze stawami. Bardzo ciężko jest ulec kontuzji.

 

Jakie funkcje steppera prostego mogą być przydatne?

  • licznik kalorii — przyda się szczególnie osobom walczącym z niechcianą nadwagą
  • licznik kroków — pozwoli przeanalizować trening
  • regulacja oporów — służy do kontrolowania dynamiki ćwiczeń
  • czas trwania aktywności — kontroluje ile czasu zostało spędzone na treningu

 

W ofercie naszego sklepu TopSlim znajdą Państwo szeroki wybór stepperów prostych.

Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com pixel