Darmowa dostawa od 500,00 zł

TURYSTYKA

( ilość produktów: 49 )

Sezon turystyczny w Polsce zaczyna się w raz z pojawieniem się pierwszych, letnich dni. Zazwyczaj wyjeżdżamy na wakacje, urlop aby wypocząć. Na taki wyjazd zazwyczaj zabieramy ze sobą "pół domu". Aby móc się spakować konieczne jest zakupienie dużych bagaży. Słońce oraz ciepłe powietrze służy wypoczynkom pod gołym niebem, również w nocy. Przygotowanie się na taki "wypad" wymaga zakupu ekwipunku do zorganizowania takiego wypoczynku. Namiot posłuży jako miejsce do spania, a koc piknikowy świetnie sprawdzi się do przygotowania np. śniadania pod chmurką. Rzeczy takie jak bagaże, namioty czy koce piknikowe znajdą Państwo w naszym sklepie.

 

Bagaż

Wyjeżdżając na wakacje potrzebujemy miejsca na ubrania, kosmetyki, jedzenie czy leki. Zdecydowanie łatwiej jest zebrać się posiadając dodatkowy bagaż. Wychodząc w góry czy do lasu najwygodniej jest spakować się w plecak. Wszystko jest wtedy pod ręką. Plecak o odpowiedniej pojemności potrafi zmieścić cały ekwipunek nawet na kilka dni! Niektóre z nich posiadają dodatkowe funkcje, np. nieprzemakalność, która ochroni wnętrze przed deszczem. Warto także zwrócić uwagę na ilość kieszeń lub uchwytów np. na kije do nordic walking. Takie rozwiązanie ułatwia przechowywanie i organizację podczas wyjazdów.

 

plecak

 

Namioty

Spanie pod gołym niebem? Kto o tym nie marzył? Lato to doskonały czas na takie przygody. Aby odpowiednio zabezpieczyć się od gryzoni lub innych zwierząt żyjących dziko, warto "zaszyć się" w namiocie. Stworzy także schron podczas deszczowych nocy. Wystarczy karimata lub koc i można cieszyć się letnim wypoczynkiem. Nie zajmują dużo miejsca, nie będą wadzić wśród innych potrzebnych rzeczy na takie wyjazdy. W ofercie sklepu TopSlim posiadamy namioty 2, 3 lub 4-osobowe, idealne na odpoczynek w lesie lub w górach.

 

 

namiot kempingowy

 

Koce piknikowe

Lato to czas, kiedy większość dnia przesiadujemy na świeżym powietrzu razem z rodziną lub przyjaciółmi. Ciepła, ładna pogoda sprzyja organizacji pikników na łące, nad jeziorem lub w ogrodzie. Na takim wypoczynku, oprócz jedzenia, ważne jest także, aby było gdzie usiąść. Koc piknikowy z odpowiednią izolacją jest w takich sytuacjach przydatny. Duże wymiary i materiał wykonania koców umożliwia wygodę i komfort podczas odpoczynku. Możliwość złożenia koca pozwala na zaoszczędzenia miejsca do przechowywania. Oferta koców piknikowych w naszym sklepie jest bardzo bogata. Posiadamy wiele wzorów i rozmiarów.

 

 

koc piknikowy

 

Oferta w kategorii Turystyka jest bardzo bogata w różne akcesoria. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem.

Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com pixel