Darmowa dostawa od 500,00 zł

Hulajnogi dla dorosłych

( ilość produktów: 11 )

Hulajnogi są coraz częściej używane przez osoby dorosłe. Stosowane są jako jeden ze sposobów uniknięcia stania w korku lub ochrony zanieczyszczonego spalinami środowiska. Poza tym, kto zabroni dorosłym poczuć się czasem jak dziecko? Nie ma odgórnej zasady, że z tego urządzenia mogą korzystać tylko dzieci. Odpowiednio skonstruowane sprzęty umożliwiają komfortowe i bezpieczne korzystanie z hulajnóg nawet dorosłymMogą oni wybierać spośród dostępnych na rynku hulajnóg na dużych kołachelektrycznych lub klasycznych

 

 hulajnogi dla dorosłych

 

Specyfikacja hulajnóg dla dorosłych

Hulajnogi dla dorosłych zazwyczaj posiadają większe koła. Zapewniają one szybkość, komfort i stabilizację podczas jazdy. Ich większy rozmiar oznacza, że nie potrzeba wkładać dużego wysiłku, aby móc poruszać się na hulajnodze. Ponadto, platforma hulajnogi dla dorosłych jest dłuższa i szersza ze względu na to, iż sprzęt ten musi udźwignąć dużo większy ciężar niż w przypadku np. hulajnogi dla dzieci. Funkcja składania hulajnogi ułatwia jej transport i przechowywanie np. w pracy lub w mieszkaniu. Zabiera dużo mniej miejsca niż rower miejski. 

 

W asortymencie sklepu internetowego TopSlim znajdują się hulajnogi dla dorosłych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com pixel