Darmowa dostawa od 300,00 zł

Hulajnogi elektryczne

( ilość produktów: 6 )

Ostatnio częstym widokiem na ulicach stały się hulajnogi elektryczne. Jest to nowość na rynku. Od zwykłej różni ją dodatkowe wyposażenie, jakim jest silnik i akumulator. Można je spotkać na chodnikach lub na jezdni. Jeśli chodzi o prędkość, osiąga ona zbliżoną do tej na rowerze. Wybierana jest przez ludzi, którzy chcą żyć zgodnie z naturą i nie zatruwać jej spalinami. Korzystać z nich mogą dzieci, jak i dorośli. W wielu miastach są specjalne wypożyczalnie sprzętu, ale czy nie lepiej jednak kupić sobie własną hulajnogę elektryczną?

 hulajnoga elektryczna

 

Hulajnoga elektryczna — specyfikacja

Prędkość maksymalna, jaką może uzyskać hulajnoga elektryczna to 15 km/h lub 25 km/h. Silnik w większości modeli ma moc od 120 W do nawet 250 W. Wartości te zależne są od tego, czy z hulajnogi korzysta dziecko, czy dorosły. Im większa moc, tym szybsza jazda. Można na niej przejechać ok. 25 km na jednym naładowaniu. Tak jak w przypadku każdej hulajnogi, im koła są większe, tym lepsza jest przyczepność hulajnogi do podłoża. Waga samego sprzętu też jest ważna. Dość często hulajnoga elektryczna używana jest, wtedy kiedy potrzebujemy coś szybko załatwić. Aby nikt jej nie ukradł, należy ją zabrać ze sobą. Może być nawet przewożona w transporcie publicznym.

 

Sklep TopSlim ma w swojej ofercie hulajnogi elektryczne. Zapraszamy do zakupu.

Zaufane Opinie IdoSell
4.64 / 5.00 347 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-07-03
Szybko i solidnie
2020-07-05
Produkt wysokiej jakości wykonanie, waga zgodna z opisem na produkcie.
Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij
pixel