Darmowa dostawa od 500,00 zł

Wioślarze wodne

( ilość produktów: 8 )

Wioślarz wodny, czy też ergometr wodny jest jednym z rodzajów wioślarzy dostępnych w sklepach zajmujących się sprzedażą sprzętu sportowego. Trening z jego pomocą działa całościowo na ciało osoby wykonującej ćwiczenia. Podczas używania wioślarza wodnego, mamy wrażenie, jakbyśmy wiosłowali. Z jego użyciem możemy przenieść się na środek rzeki, ale już bez obawy, że wpadniemy i się zamoczymy. Ostatnio stał się on dość popularny na siłowniach czy też klubach fitness. Bardzo często wybierany jest również do ćwiczeń w domu.

 

wioślarz wodny ćwiczenia

 

Wioślarz treningowy wodny — dla kogo?

Wioślarz wodny może okazać się świetnym wyborem dla osób, które mają problem ze zrzuceniem dodatkowych kilogramów. Zawsze dobrym wyborem jest połączenie treningów ze zróżnicowaną i zbilansowaną dietą. Marzeniem co drugiej kobiety jest smukła i umięśniona sylwetka ciała. Pomocnym w osiągnięciu tego celu może być właśnie wybór ergometru wodnego. Kontuzje są zmorą każdego sportowca. Wioślarz w znacznym stopniu zapobiegnie powstawaniu nowych urazów.

 

Na co wpływa używanie wioślarza wodnego?

Z użyciem ergometru wodnego jesteśmy w stanie:

  • bardzo szybko schudnąć
  • budować tkankę mięśniową nóg, pleców, rąk
  • poprawić kondycję organizmu, w tym serca i układu oddechowego
  • pozbyć się często niepotrzebnego stresu

 

ergometr wodny

Specyficzny rodzaj oporu w wioślarzu wodnym

Tym, czym ergometr wioślarski wodny wyróżnia się spośród reszty, jest działanie oporu. Wioślarz posiada specjalne wiosła, w których znajduje się pojemnik z wodą. Ruch wioseł powoduje wprawienie jej w ruch. Tak właśnie powstaje wyżej wymieniony opór. Taki efekt powoduje, iż nie wychodząc z domu, możesz poczuć się tak, jak profesjonalny wioślarz, płynący po wodzie w trakcie ważnych zawodów lub ciężkiego treningu.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z wioślarzami wodnymi oferowanymi przez sklep TopSlim.

Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com pixel