Darmowa dostawa od 300,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ściskacze do rąk

( ilość produktów: 1 )

Ściskacz do dłoni jest to niewielki, ale bardzo użyteczny i prosty przyrząd. Służy do rozwijania mięśni rąk, nadgarstków, przedramion i ramion. Jest również często wykorzystywany w rehabilitacji palców i dłoni oraz korzystnie wpływa na stawy i ścięgna. Trening ze ściskaczami powinien znaleźć się w planie każdego siłacza. To małe urządzenie pozwala wzmocnić siłę chwytu, zwiększyć stabilność nadgarstków i rozwinąć mięśnie dłoni. Dzięki temu czynności takie jak podnoszenie ciężarów czy wykonywanie pompek nie doprowadzą do kontuzji. Niewielkie rozmiary ścisku do rąk sprawiają, że można go używać w dowolnym miejscu, w domu lub na siłowni.

 

ściskacz do rąk

 

Jak wybrać odpowiedni ścisk do dłoni?

Dobry ściskacz do rąk powinien być regulowany. Pozwoli to na korzystanie ze sprzętu przez nieograniczoną liczbę ćwiczących. Siła oporu ściskacza powstaje w stalowej sprężynie. Należy zawsze dostosować ją do indywidualnych potrzeb użytkownika, tak aby nie zrobić sobie krzywdy. Rączki powinny być pokryte antypoślizgową gumą, która zapewnia pewny chwyt.

 

Ściskacze do rąk — efekty

Dzięki stosowaniu ścisków do dłoni osoba ćwicząca zyska większą siłę w rękach podczas ćwiczeń takich jak podnoszenie ciężarów czy podciąganie się na drążku. Przy użyciu ściskacza, niestraszne już są kontuzje dłoni. Pomoże w rehabilitacji i powrocie do zdrowia. Sprawi też, że masa mięśniowa ramion i przedramion wzrośnie.

 

W asortymencie sklepu TopSlim znajdują się ściskacze do dłoni. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą

Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com
Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij
pixel