Ekspandery i Gumy

( ilość produktów: 11 )

Gumy i ekspendery są to niewielkie urządzenia o prostej budowie, które mimo to, w dużym stopniu mogą nam pomóc w kształtowaniu naszej sylwetki.  Przy użyciu tych wielofunkcyjnych urządzeń możemy wykonywać praktycznie wszystkie ćwiczenia na dane partie mięśni.
Guma do ćwiczeń to przyrząd, który musi się znaleźć w domowej siłowni. Najbardziej wpływa na górne partie mięśni: ramion, torsu czy pleców. Systematyczne treningi wyszczuplają sylwetkę oraz zwiększają masę mięśniową. Guma fitness może być wykorzystywana do rozciągania się i do ćwiczeń z zakresu pilates. Ekspander treningowy wzmacnia całe ciało, dzięki jego uniwersalności mamy do dyspozycji szereg różnych ćwiczeń. Ogromną zaletą sprężyny do ćwiczeń jest niewielki rozmiar, dzięki czemu możliwy jest trening w każdym miejscu (nawet podczas wyjazdu możemy go mieć przy sobie, gdyż z pewnością zmieści się w walizce). Jest to sprzęt praktyczny i niedrogi. Trening z gumą i ekspanderem jest idealny dla początkujących zwolenników ćwiczeń. Zwiększa jędrność ciała oraz pomaga w odchudzaniu. Guma może być również wykorzystywana w ćwiczeniach rehabilitacyjnych. Istotne jest, aby ćwiczyć regularnie.

 

Document
IdoSell Shop - Prawdziwe Opinie Klientów
4.28 / 5.00 (18 opinii)
pixel
Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij