Darmowa dostawa od 500,00 zł

Twistery

( ilość produktów: 3 )

Twister do ćwiczeń jest to najprostszy sprzęt fitness pozwalający wyrzeźbić ciało i uzyskać smukłą sylwetkę. Polecany jest w szczególności dla kobiet. Ćwiczenia na nim angażują mięśnie brzucha, ud i pośladków. Są to niewielkie urządzenia, a więc trening możemy wykonywać w dowolnym miejscu. Obsługa jest niezwykle prosta – wystarczy stanąć na twisterze na lekko ugiętych kolanach i wykonywać skręty. W ten sposób kształtujemy brzuch, talię oraz biodra. Ćwiczenia na twisterze to świetna metoda na pozbycie się boczków oraz spalenie tkanki tłuszczowej. W bardzo szybkim czasie można uzyskać naprawdę zadowalające efekty.

 

twister

 

Rodzaje twisterów

  • twister z linkami — angażuje do pracy górne partie ciała
  • twister bez linek — ma podstawowe działanie, tylko na dolną partię ciała
  • twister z wypustkami masującymi — ćwicząc, dodatkowo masują się nasze stopy
  • twister bez wypustek masujących — nie ma wbudowanego masażera
  • twister z obracającymi talerzami — talerze twistera wprawiane są w ruch
  • twister bez wbudowanego mechanizmu — na nim mięśnie bardziej pracują niż na modelu z obracającym się talerzami

Zalety posiadania twistera

To niepozorne urządzenie, jakim jest twister, posiada wiele zalet. Co najważniejsze, jest to sprzęt o niewielkich gabarytach. Zmieści się w małym mieszkaniu, np. pod łóżkiem lub w szafie. Świetnie radzi sobie ze zmorą wszystkich kobiet, czyli boczkami. Ćwiczenia z jego użyciem przyniosą rezultaty takie jak smukła sylwetka, przyjemność i relaks. To ostatnie jest możliwe dzięki temu, że ćwicząc, jednocześnie jesteśmy w stanie słuchać muzyki lub oglądać ulubiony serial. Niska cena też jest sporym atutem.

 

Jak ćwiczyć na twisterze?

Podstawą ćwiczeń są skręty tułowia podczas stania na twisterze. Jest to proste ćwiczenie. Dodatkowe elementy takie jak np. linka, pozwalają też na prace rąk. Należy pamiętać, aby ćwiczenia wykonywać bez butów, boso. Powinno się je trzymać nieruchomo, a skręty wykonywać biodrami. Początkującym zaleca się wykonywanie ćwiczeń z oparciem, np. przy krześle lub ścianie. Po pewnym czasie ciało się przyzwyczaja i problemy z równowagą powinny przejść.

 

W sklepie TopSlim znajdą Państwo różnego rodzaju twistery. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com pixel