Darmowa dostawa od 500,00 zł

Aktualności

W dzisiejszych czasach, kiedy styl życia staje się coraz bardziej intensywny, a miejsca do aktywności fizycznej stają się coraz bardziej ograniczone, rośnie zapotrzebowanie na innowacyjne rozwiązania sprzyjające treningowi na świeżym powietrzu. W odpowiedzi na tę potrzebę, streetworkout staje się popularnym wyborem dla osób poszukujących efektywnych i dostępnych form aktywności fizycznej.
Czytaj więcej
W dzisiejszym zabieganym świecie, odprężenie i relaks stają się coraz bardziej niezbędne dla utrzymania równowagi i dobrego samopoczucia. Jednak nie zawsze mamy czas lub możliwość udania się do drogich kurortów spa, aby cieszyć się dobrodziejstwem jacuzzi.
Czytaj więcej
Namioty dachowe to coraz popularniejsze rozwiązanie wśród miłośników turystyki i podróży samochodem. W przeciwieństwie do tradycyjnych namiotów, które wymagają ustawienia na ziemi i użycia specjalnych kołków, namioty dachowe montuje się na dachu samochodu. Od niedawna, namioty dachowe znajdują się w ofercie naszego sklepu.
Czytaj więcej
Trampoliny to doskonała zabawa dla całej rodziny i sposób na aktywne spędzanie czasu wolnego. Rynek oferuje wiele marek i modeli, ale jeśli szukasz trampoliny wysokiej jakości, warto zwrócić uwagę na nowość od marki Cornilleau.
Czytaj więcej
Z okazji Dnia Jogi, który wypada 21 czerwca, mamy dla Państwa specjalną promocję. Już od dziś w naszej ofercie mamy specjalne ceny na 9 sztuk najbardziej popularnych maty różnych marek. Aż 10% taniej przy zakupie wybranej maty w dniach 13.06 - 9.07. 2022 r.  
Czytaj więcej
Markę Tiguar charakteryzuje wysoka jakość produktów, oryginalny design i ciekawe rozwiązania. Sprzęt fitness tej marki wykonano z niezwykłą starannością, dbając przy tym o ich praktyczną odsłonę. Nowa linia produktów tiguar aerial jest owocem zwiększonego zainteresowania tematyką medytacji oraz świadomego ruchu wśród klientów. Są to także, po części, elementy treningu aerialowego, czyli połączenia treningu fitness, tańca, akrobatyki z elementami jogi.
Czytaj więcej
Nowością w sklepie TopSlim jest marka Lifetime — firma pochodząca z USA, która podjęła się jako pierwsza na świecie produkcji przenośnych stojaków do koszykówki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Czytaj więcej
Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com pixel