Darmowa dostawa od 500,00 zł
2022-05-11

Aerial Tiguar - linia produktów stworzona dla joginów i joginek

Markę Tiguar charakteryzuje wysoka jakość produktów, oryginalny design i ciekawe rozwiązania. Sprzęt fitness tej marki wykonano z niezwykłą starannością, dbając przy tym o ich praktyczną odsłonę. Nowa linia produktów tiguar aerial jest owocem zwiększonego zainteresowania tematyką medytacji oraz świadomego ruchu wśród klientów. Są to także, po części, elementy treningu aerialowego, czyli połączenia treningu fitness, tańca, akrobatyki z elementami jogi.

 

Linia aerial marki tiguar skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i do klubów fitness czy studia jogi. Produkty aerial cechuje:

  • wysoka jakość
  • bogata kolorystyka
  • wysoki wskaźnik bezpieczeństwa
  • polska produkcja

 

Szarfy

Szarfy do jogi w powietrzu najczęściej wybierane są przez profesjonalistów oraz osoby na zaawansowanym poziomie. Często można je spotkać w klubach fitness, studiach pole dance lub jogi. Szarfa umożliwia wykonanie wielu ćwiczeń i pozycji, czy to w powietrzu, czy na podłodze. Ćwiczenia przy użyciu szarfy to gama wielu doświadczeń, które wpływają na świadomość ciała ćwiczącego.

Szarfy występują w trzech długościach oraz kolorach. Wykonane z poliestru, który najlepiej nadaje się do tego typu ćwiczeń. Użyty materiał jest antystatyczny, z odpowiednią elastycznością.  

 

Hamaki

Hamaki umożliwiają wykonanie treningu w powietrzu, a także wielu pozycji typowych dla jogi. Produkt wyróżnia eleganckie wykończenie i stonowana kolorystyka. Idealnie sprawdzi się podczas zajęć w studiach jogi lub w klubach fitness. Delikatna tkanina gwarantuje komfort i wygodę. 

Każda wyprodukowana partia jest dokładnie sprawdzana, dlatego produkty marki tiguar mają wysoki współczynnik bezpieczeństwa. Poliamid użyty do produkcji hamaków jest specjalnym materiałem, wykorzystywanym w produkcji akcesoriów do akrobatyki. Jest odpowiednio rozciągliwy - do 280 cm. Gwarantuje to odpowiednią amortyzację podczas ćwiczeń w powietrzu.

Hamaki nadają się do jogi w powietrzu, treningu z elementami akrobatyki, ćwiczeń rozciągających i medytacji, dla młodych, jak i seniorów.

 

Koła akrobatyczne

Trening wykonywany na kole akrobatycznym nie jest łatwą umiejętnością. Jednak cierpliwe rozwijanie tej umiejętności daje dużą satysfakcję. Koła umożliwiają rozwijanie różnych umiejętności, które dostarczają wiele nowych doświadczeń w treningu.

Oferujemy trzy rozmiary koła: 90, 95 oraz 100 cm. Koła akrobatyczne, tak jak cała seria tiguar aerial, są produkowane w Polsce. Wykonywane są z jednego odlewu stali o średnicy 27 mm, co zapewnia użytkownikom bezpieczeństwo i komfort użytkowania. W końcowej fazie produkcji całość zabezpieczana jest farbą proszkową, która gwarantuje pewny chwyt i przykuwający uwagę design. Dzięki specjalnej technologii zastosowanej przy spawaniu uchwytu do obręczy, całość konstrukcji jest bardziej wytrzymała.

Koła akrobatyczne sprawdzą się w gimnastyce powietrznej, w ćwiczeniach rozciągających i wzmacniających oraz w treningu z włączeniem elementów akrobatyki.  

 

Trening w powietrzu - dlaczego warto?

Trening aerialowy w głównej mierze oddziałuje na mięśnie brzucha, lędźwi i bioder. Z kolei te odpowiedzialne są za utrzymanie prawidłowej postawy ciała oraz stabilizację kręgosłupa i miednicy. Podczas ćwiczeń, pracuje i wzmacnia się całe ciało. 

Na początek treningów polecamy hamak, który nie wymaga specjalnego przygotowania. Zalecamy także ćwiczenia przy użyciu szarfy i koła akrobatycznego, dzięki którym, po czasie, ćwiczący jest w stanie cieszyć się gracją ruchów i pięknymi choreografiami.

W zależności od wybranego akcesorium oraz ambicji ćwiczącego, może to być trening wykonywany z łatwością lub tak, który wymaga więcej precyzji i skupienia. Zauważalne postępy to gwarancja satysfakcji na każdym etapie.

Na początku jednak, jako że jest to trening wykonywany w powietrzu, polecamy poprosić o pomoc w tym treningu. Wsparcie innych, doświadczonych osób jest nieocenione w każdym sporcie. 

Polecane

Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com pixel