Darmowa dostawa od 500,00 zł
2023-04-05

Nowe marki w TopSlim - Dutch Mountains i GentleTent

Namioty dachowe to coraz popularniejsze rozwiązanie wśród miłośników turystyki i podróży samochodem. W przeciwieństwie do tradycyjnych namiotów, które wymagają ustawienia na ziemi i użycia specjalnych kołków, namioty dachowe montuje się na dachu samochodu. Od niedawna, namioty dachowe znajdują się w ofercie naszego sklepu.

Są to namioty austriackiej marki GentleTent oraz holenderskiego producenta Dutch Mountains.

Namioty dachowe to wysokiej jakości produkty, które są dostępne w różnych wariantach i rozmiarach, aby sprostać potrzebom różnych klientów. Cechują się trwałością, funkcjonalnością oraz łatwością użytkowania.

Zaletą namiotów dachowych jest przede wszystkim wygoda i szybkość montażu. W ciągu kilku minut możemy rozłożyć namiot na dachu samochodu, co jest szczególnie ważne, gdy podróżujemy z dziećmi lub zwierzętami. Namioty dachowe są także wygodne w użytkowaniu, ponieważ nie trzeba martwić się o mokre lub kamieniste podłoże - podłożem jest dach auta. Ta kwestia może być problemem w przypadku tradycyjnych namiotów.

Namioty dachowe są również bardzo wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne. Są zazwyczaj wykonane z trwałych i wodoodpornych materiałów, które zapewniają ochronę przed deszczem i wiatrem. Wyposażone są w duże okna z siatkami, co zapewnia dobrą wentylację i ochronę przed owadami. Dzięki temu, że namiot znajduje się na dachu samochodu, jesteśmy też bardziej chronieni przed dzikimi zwierzętami, które mogą stanowić problem w tradycyjnych namiotach. 

Inną zaletą namiotów dachowych jest to, że są one bardzo przestronne. Dzięki temu, że namiot znajduje się na dachu samochodu, zyskujemy dodatkową przestrzeń na poziomie ziemi, którą można wykorzystać np. na przechowywanie sprzętu turystycznego. Co więcej, niektóre modele zostały wyposażone w dodatkowe zadaszenie, które daje więcej przestrzeni do zagospodarowania. Przechowywanie w namiocie dachowym jest ułatwione dzięki licznym schowkom, kieszeniom, torbom czy haczykom, w których można przechowywać najpotrzebniejsze drobiazgi.

Warto jednak pamiętać, że namioty dachowe wymagają odpowiedniego samochodu z mocnymi i odpowiednio zamontowanymi relingami dachowymi. Takie namioty są też zazwyczaj droższe od tradycyjnych namiotów, jednak ich wygoda i funkcjonalność sprawiają, że mogą być dobrym wyborem dla osób, które często podróżują samochodem i szukają praktycznego i wygodnego rozwiązania na nocleg.

 

Namioty dachowe to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę i komfort w czasie podróży oraz szukają praktycznego rozwiązania na nocleg w trakcie wakacyjnych wyjazdów czy weekendowych wypadów w góry czy nad jeziora.

Polecane

Namiot dachowy Soft 2 Dutch Mountains Okazja

Namiot dachowy Soft 2 Dutch Mountains

4 999,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4 999,00 zł/1szt.0% Cena regularna: 6 499,00 zł brutto/1szt.-23%
Namiot dachowy Roof Maxi GentleTent Promocja

Namiot dachowy Roof Maxi GentleTent

12 111,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14 999,00 zł/1szt.-19% Cena regularna: 14 999,00 zł brutto/1szt.-19%
Namiot dachowy Roof Mini Flat GentleTent Promocja

Namiot dachowy Roof Mini Flat GentleTent

8 888,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10 999,00 zł/1szt.-19% Cena regularna: 10 999,00 zł brutto/1szt.-19%
Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com pixel