Darmowa dostawa od 500,00 zł
2023-03-31

Nowość od marki Cornilleau

Trampoliny to doskonała zabawa dla całej rodziny i sposób na aktywne spędzanie czasu wolnego. Rynek oferuje wiele marek i modeli, ale jeśli szukasz trampoliny wysokiej jakości, warto zwrócić uwagę na nowość od marki Cornilleau. To francuska firma znana przede wszystkim z produkcji stołów i akcesoriów do tenisa. W produkcji trampolin, Cornilleau zastosowano wysokiej jakości materiały oraz zadbano o każdy detal. W ofercie marki Cornilleau znajdą się dwa modele trampolin - Spring oraz Springcare. Oba wyróżniają się innowacyjnymi rozwiązaniami, które zapewniają jeszcze większą wygodę i bezpieczeństwo podczas skakania:

  • model Spring charakteryzuje się zastosowaniem specjalnych sprężyn, umieszczonych w stożkowym kształcie. Dzięki temu siła, którą absorbuje i oddaje podczas skoku jest równomiernie rozłożona, co zapewnia większą stabilność i bezpieczeństwo.
  • model Springcare natomiast wykorzystuje elastyczne linki z wielu mikrowłókien, które jeszcze lepiej rozpraszają siłę generowaną podczas skoków, co daje wrażenie miękkiego lądowania.

Oferta zawiera trampoliny o różnych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do swoich potrzeb i możliwości. Model Spring dostępny jest w rozmiarach od 244 cm do 426 cm, natomiast model Springcare w rozmiarach 244 cm, 305 cm i 366 cm.

 

 

 

Jeśli szukasz trampoliny, która zapewni Ci wygodę, bezpieczeństwo i trwałość, koniecznie zwróć uwagę na ofertę marki Cornilleau. Warto zainwestować w dobry sprzęt, który pozwoli Ci cieszyć się aktywnością fizyczną i świetną zabawą na długi czas.Trampoliny dostępne w naszej ofercie już od 11 kwietnia, zapraszamy!

Polecane

Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com pixel