Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2023-05-10

Nowa oferta namiotów dachowych OFFLANDER - wolność podróży i odkrywania świata.

Z wielką radością pragniemy poinformować, że nasz oferta została wzbogacona o nowoczesne namioty dachowe marki OFFLANDER.

OFFLANDER można opisać trzema słowami: PODRÓŻUJ, KEMPINGUJ, ODKRYWAJ

Pragnąc zaspokoić potrzeby podróżników i pasjonatów odkrywania świata, zgłębiając tajniki rynku namiotów, rozpoczęto planowanie wypraw, mających na celu promowanie stylu życia, zgodnego z mottem marki #travelcampexplore - podróże, obozowiska, zwiedzanie i odkrywanie.

Namioty projektowane są tak, aby były nie tylko funkcjonalne i wytrzymałe, ale również idealnie dopasowane do potrzeb każdego podróżnika i pojazdu. Niezwykła dbałość o jakość wykonania, a wszystko to w przystępnej cenie.

Dlaczego OFFLANDER to marka dla Ciebie?

Nazwa powstała w wyniku połączenia dwóch bliskich pojęć: "off-road" i "overlanding". "Off-road" symbolizuje wolność i niezależność, pokonywanie przeszkód, spontaniczne decyzje i nocowanie pod gwiazdami. Z kolei "overlanding" to bardziej zaplanowane podróże, spędzane w gronie rodziny i przyjaciół, kempingi na polach namiotowych, wojaże po szutrowych drogach, bez konieczności pokonywania ekstremalnych przeszkód. Nowa nazwa marki OFFLANDER ma odzwierciedlać kempingowy styl podróżowania oraz innowacyjny asortyment, który projektowany jest z wielką pasją do podróży.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Polecane

Namiot dachowy Triangle Manam XL Offlander

Namiot dachowy Triangle Manam XL Offlander

12 000,00 zł bruttoNajniższa cena z 30 dni przed obniżką10 999,00 zł brutto
Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com pixel