Hula-Hop z obciążnikiem i magnesem + licznik HHM15 HMS zielony
- Smart hula-hoop z licznikiem, obciążeniem i magnesem, 12 - 16 elementów, talia: 78,5 - 110 cm.
Hula-Hop z obciążnikiem i magnesem + licznik HHM15 HMS zielony
Hula Hop HHM15 HMS to regulowana obręcz do ćwiczeń. Wypustki absorbują drgania, a dołączona piłka grawitacyjna do fitnessu wzmacnia efekty treningu. Magnesy zapewniają punktowy masaż magnetyczny, wzmacniający i ujędrniający mięśnie. Ćwiczenia to nie tylko trening, ale także masaż tali. Regulacja talii umożliwia indywidualne dopasowanie obręczy, tak aby podczas ćwiczeń nie zsuwała się. Możliwe jest to poprzez wypięcie lub wpięcie elementów, tyle ile jest potrzebne. Zakres regulacji to 12-16 elementów (od 78,5 cm do 110 cm obwodu talii). Model ten będzie odpowiedni dla początkujących, dorosłych jak i dzieci.
Podczas wykonywania ćwiczeń, zaczyna działać siła odśrodkowa, która powoduje, że piłka przesuwa się po okręgu aktywując mięśnie brzucha i tułowia.
Jakie efekty przynosi trening na hula hop z obciążnikiem?:
- płaski brzuch
- smukła talia
- brak cellulitu
- wyrzeźbione uda i pośladki
- smukłe ramiona
- poprawa pracy układu krążenia
- lepsza postawa ciała
Dane techniczne:
- materiał: PVC, ABS, PP
- talia: 78,5 - 110 cm
- średnica wewnętrzna: 25 - 35 cm
- średnica zewnętrzna: 34 - 44 cm
- średnica jednego elementu: 4,5 cm
- 12 - 16 elementów
- pasek z obciążeniem o długości 20 - 38 cm (regulowany)
- absorpcja wstrząsów
- waga obciążenia: 400 g
- obręcz zapinana na klips
- łożyska, kulkowe stalowe
- wyświetlacz LCD: czas, kalorie, ilość powtórzeń, prędkość obrotów
- kolor: zielony
Do pobrania
Zasoby dotyczące bezpieczeństwa i produktów Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
Abisal Sp. z o.o.WięcejAdres:
Pyskowicka 17Kod pocztowy: 41-807Miasto: ZabrzeKraj: PolskaAdres email: abisal@abisal.pl
2 lata
Gwarancja producenta/dystrybutora - 24 miesiące
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych. Opinie o Hula-Hop z obciążnikiem i magnesem + licznik HHM15 HMS zielony
5.00
Liczba wystawionych opinii: 1
Opinia potwierdzona zakupem
Wszystko dobrze
2024-11-11Małgorzata, Poznań

Trening z hula hop to doskonały sposób na poprawę kondycji, wysmuklenie sylwetki i wzmocnienie mięśni brzucha. Aby jednak osiągnąć zamierzone rezultaty, niezwykle istotne jest odpowiednie dopasowanie obręczy do swojej budowy ciała oraz stosowanie właściwej techniki podczas ćwiczeń.
Czytaj więcej