Darmowa dostawa od 500,00 zł
2020-09-07

FIWE Fitness Trade Show Wonderland 2020 - spotkanie miłośników fitness

W dniach 18-20 września, już po raz siódmy odbędzie się największe, międzynarodowe spotkanie miłośników sportu. W tych dniach warszawskie EXPO XXI będzie pełne wielu marek sportowych prezentujących swój sprzęt i oferowane usługi. W spotkaniach proponowanych przez organizatorów uczestniczyć będzie też wielu miłośników sportu. W tym roku targi odbędą się pod hasłem Wonderland — czyli kraina czarów.targi FIWE 2020


W ofercie, poza wyżej wymienionymi atrakcjami, będzie można uczestniczyć w licznych konferencjach biznesowych i szkoleniach np. FIWE Experts, FIWE e-Commerce lub FIWE Fit & Cardio. Zostaną one zorganizowane dla m.in.:

  • trenerów personalnych,
  • właścicieli, przedstawicieli siłowni, klubów fitness, hoteli
  • pasjonatów sportu, chcących poszerzyć swoją wiedzę w zakresie technik treningowych, zdrowego odżywiania, odpowiedniej suplementacji,
  • zaczynających swoją przygodę ze sportem

Ponadto jest to świetna okazja na zapoznanie się z nowościami, które ostatnio pojawiły się na rynku, oraz nawiązania nowych znajomości.

Dostępne będą również specjalne strefy takie jak Strefa Gwiazd, w której będzie można spotkać się m.in. z mistrzami sportów walki Kamilem Szeremetą i Borysem Mańkowskim. W programie znajdą się również m.in. zawody kulturystyczne, CrossFit, StreetWorkoutArmWrestling, zawody MMA. Zorganizowany zostanie specjalny pokaz mody sportowej FIWE Fitness Fashion Week oraz zupełna nowość tegorocznych targów FIWE Turniej Sportów Walki Warszawska Granda.

Serdecznie zapraszamy na to wspaniałe wydarzenie!

Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com pixel