Darmowa dostawa od 300,00 zł

Natural Strength

( ilość produktów: 22 )

Natural Strength jest nawiązaniem do światowych trendów koncepcji wyposażenia siłowni klubów fitness. Każdy klub ma grupę, która traktuje kulturystykę bardziej wyczynowo i potrzebuje do swoich treningów dużo większych obciążeń niż podstawowa grupa klientów. Maszyny do ćwiczeń siłowych z linii Natural Strength zapewniają tej grupie możliwość rozwijania swoich sportowych ambicji. Urządzenia dzięki swojemu nowoczesnemu designowi i bardzo dobrej biomechanice, jaki i walorom wytrzymałościowym stanowią doskonałe uzupełnienie klubu.

Powstała na bazie wieloletnich doświadczeń i nowatorskiego podejścia do design'u linia sprzętu do ćwiczeń siłowych Natural Strength w niczym nie przypomina polskich produktów. Miała ona swoją promocję na targach FIT EXPO 2011 w Poznaniu. Maszyny do ćwiczeń zostały zaprojektowane przy wykorzystaniu najnowszej wersji oprogramowania SolidWorks i współpracy z Zakładem Biomechaniki Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego .Oprócz przyciągającego design'u uzyskanego poprzez zastosowanie do konstrukcji płasko-owalnych kształtowników, plastikowych elementów ozdobnych jak i regulacyjnych, warto zwrócić uwagę na zastosowanie nowatorskich rozwiązań.

Co wyróżnia maszyny z serii Natural Strength

  • ergonomiczne uchwyty
  

Urządzenia linii Natural Strength zostały wzbogacone o uchwyty wykonane z specjalnego elastomeru odpornego na pot oraz uszkodzenia mechaniczne. Antypoślizgowe właściwości zwiększają dodatkowo komfort ćwiczenia.

 

  • dwupoziomowy system regulacji

dwupoziomowy system regulacji 

Poprzez zastosowanie dwupoziomowego sposobu regulacji uzyskaliśmy wyjątkową stabilizację elementów regulacyjnych. Siedziska i oparcia nie mają praktycznie żadnych możliwości przesuwania się, co daje niespotykany gdzie indziej komfort ćwiczenia. Szczególnie duże znaczenie ma to przy regulacji położenia elementów wpływających na prawidłową biomechanikę ćwiczenia. Zastosowane siłowniki pneumatyczne pozwalają na łatwą regulację elementów przez ćwiczącego bez konieczności schodzenia z urządzenia.

 

  • komfort i bezpieczeństwo

komfort i bezpieczeństwo  

Elementy tapicerskie zostały dopasowane do anatomicznych kształtów ćwiczącego, co sprzyja komfortowi i bezpieczeństwu użytkowania. Elementy mające bezpośredni kontakt ze stopami wykonane są z blachy chromoniklowej wyposażonej w specjalne, antypoślizgowe gumowane listwy zapewniające większą stabilność i bezpieczeństwo podczas ćwiczenia.

Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij
pixel