Darmowa dostawa od 500,00 zł

Zestawienie platform wibracyjnych SKY

2018-10-31
Zestawienie platform wibracyjnych SKY
Marka SKY stworzyła serię Sky Vibration Plate - na którą składają się platformy wibracyjne. Na pierwsze rzut oka, wszystkie wyglądają bardzo podobnie, a jedyną różnicą, którą można zauważyć od razu jest odmienna kolorystyka. Jednak w rzeczywistości nie różnią się jedynie kolorem.Na początek: co je łączy?

Wszystkie platformy posiadają 3 stopnie intensywności, a "regulacja" odbywa się przez sposób ustawienia stóp: stopy blisko siebie na środku platformy - symulacja chodu, niewielkie rozstawienie stóp - symulacja joggingu, z kolei stopy szeroko rozstawione na platformie - symulacja sprintu. Poza tym łączy je 99 stopni prędkości (poza platformą SVP15 - 60 stopni oraz SVP16 - 30 stopni). Dopuszczalna waga użytkownika w przypadku platform SVP1-SVP11 to 150 kg, natomiast w platformach SVP15 i SVP16 - 120 kg.


Co zatem je różni?

Różnice między platformami są w wymiarach (większe platformy są droższe ale zarazem bardziej komfortowe), liczbą programów (od 3 do 10), liczbą silników (1, 2 lub 3), amplitudą drgań oraz jak wskazano wcześniej - stopniami prędkości i dopuszczalną wagą użytkownika. 

Szczegółowe porównanie platform marki SKY znajdują się w linku poniżej. 

Zestawienie platform wibracyjnych

Mamy nadzieję, że zestawienie rozwieje Państwa wątpliwości związane z wyborem odpowiedniej dla siebie platformy.
Pokaż więcej wpisów z Październik 2018

Polecane

Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com pixel