Darmowa dostawa od 500,00 zł

Aplikacje, z którymi łączą się sprzęty NordickTrack, ProForm, Bowflex, Schwinn, Reebok oraz Nautilus

2020-10-28
Aplikacje, z którymi łączą się sprzęty NordickTrack, ProForm, Bowflex, Schwinn, Reebok oraz Nautilus

 

Poniżej prezentujemy Państwu listę aplikacji, kompatybilnych ze sprzętem dostępnym w naszym sklepie. Zapraszamy do lektury.

 

 

 

 

iFIT - SPRZĘTY MARKI NORDICTRACK I PROFORM

 

 

BIEGAJ PO CAŁYM ŚWIECIE! – CZŁONKOSTWO IFIT®iFit daje możliwość skorzystania z ponad 2000 zróżnicowanych programów treningowych nagranych w jakości HD. Każdy trening prowadzony jest przez trenera personalnego, a regulacja prędkości czy nachylenie dostosowywane jest automatycznie w zależności od wybranej trasy biegowej.

 

 

 

PROGRAMY TRENINGOWE - WERSJA PODSTAWOWA: Bez aktywnego członkostwa iFit dostępne jest 60 programów treningowych.

 • TRENINGI Z TRENERAMI: Treningi podzielone są na różne rodzaje aktywności: chodzenie, bieganie, wspinaczkę, jazdę na rowerze, ćwiczenia eliptyczne oraz ćwiczenia ogólnorozwojowe poza zakupionym sprzętem. W wersji darmowej dostępne są próbki biegów, chodzenia oraz wspinaczki wraz z jednym treningiem z kategorii Class Training, na których trenerzy wraz z innymi uczestnikami wykonują różne ćwiczenia i zadania na konkretnych sprzętach.

Podczas biegu z trenerem, na bieżąco zachęca on do dalszego trenowania, a także opowiada historię i ciekawostki danego regionu. Cały czas instruuje nas jak biegać, na co uważać, jakiej techniki biegu używać w zależności od ukształtowania terenu. Potrafi się zatrzymać i pokazać wodospady, kaniony czy przechodzące przez ulicę małe kaczuszki. Bieżnia sama dostosowuje prędkość i nachylenie zgodnie z mapą po której biegniemy, możemy jednak cały czas ją dostosowywać (zmniejszać lub zwiększać wartości) według naszego uznania.

 • INTERWAŁY (INTERVAL): Treningi interwałowe charakteryzują się dużą zmianą prędkości i intensywności treningu. Polegają na przebiegnięciu szybko pewnego odcinka, zwiększeniu pulsu i późniejszej regeneracji, a następnie kilku powtórzeniach tego cyklu. Programy trwają od 20 do 35 minut.  Oprócz poprawy wydolności oddechowej pozwalają nam lepiej poznać granice swoich możliwości i regeneracji organizmu po maksymalnym wysiłku.
 • SPALANIE KALORII (CALORIE BURN): Programy trwają od 20 do 35 minut, pozwalając spalić od ok. 200 do ponad 400kcal w trakcie jednego treningu. Głównymi założeniami programów jest stopniowanie wysokości i prędkości w celu maksymalizacji spalanych kalorii. Programy zakładają podbiegi przy maksymalnej wartości nachylenia.
 • PRĘDKOŚĆ (SPEED): Czas trwania to 20 do 35 minut. Nachylenie pozostaje niezmienne, lub delikatnie się zwiększa. Bieżnia dynamicznie zmienia prędkość w trakcie trwania treningu. Program ma na celu pomoc w osiąganiu lepszych rezultatów i wyższych prędkości podczas biegu.
 • ZMIANA NACHYLENIA (INCLINE): Treningi typu Incline to ćwiczenie podbiegów lub inaczej trening z nachyleniem. Czas trwania to 20 do 35 minut na trening. Program charakteryzuje się dużą zmiennością (od ujemnych po maksymalną wartość) i częstotliwością zmian wysokości. Celem treningu jest zwiększenie pułapu tlenowego i ułatwienie biegania na różnorodnym terenie.
 • TRENINGI NA MAPIE: Interaktywne programy z mapami pozwalają na bieg w wybranym terenie. Program iFit, korzystając z danych Google Maps generuje odległość oraz zmienność wysokości. Przykładowe 10 map jest wgrane przez producenta. W płatnej wersji możemy sami wybrać miejsca, które znamy lub chcielibyśmy odwiedzić. Dodatkowym atutem programów z mapami jest możliwość obserwacji naszego biegu na mapie, widoku satelitarnym lub zdjęciach Google Street View. Treningi trwają od 15 do 45 minut.

Te 60 programów wystarczy, aby rozpocząć swoją przygodę z bieganiem i platformą iFit. Ważne, aby użytkownik bieżni posiadał dostęp do Internetu. Tylko dzięki aktywnemu połączeniu internetowemu będzie można korzystać z powyższych programów. Jeżeli połączenie będzie nieaktywne, użytkownik będzie mógł korzystać jedynie z trybu manualnego.

PROGRAMY TRENINGOWE - WERSJA Z AKTYWNYM CZŁONKOSTWEM:

Z aktywnym członkostwem iFit dostępne jest ponad 2000 treningów.

Podobnie jak w wersji podstawowej mamy możliwość korzystania z treningów w różnych kategoriach, jednak ilość programów, długość trwania i ich różnorodność jest zdecydowanie większa. Każdy z treningów (z wyjątkiem trybu manualnego oraz projektowanego przez użytkownika na mapie) prowadzony jest przez trenera, który instruuje jak biegać, lub jakiej techniki używać podczas wykonywania ćwiczeń.

 

 • TRENINGI W TERENIE: 1650 treningów podzielonych jest na rodzaje aktywności takie jak w wersji podstawowej. Tutaj jednak użytkownik otrzymuje pełny dostęp i może wybierać z kategorii takich jak: seria treningów (długi odcinek podzielony na krótsze filmy), ćwiczenie prędkości, utrata wagi, interwały, wytrzymałość.
 • LIVECAST STUDIO™: Dzięki tym treningom użytkownik ma możliwość uczestniczyć w zajęciach grupowych u siebie w domu. Trenerzy wraz z innymi uczestnikami wykonują różne ćwiczenia i zadania na konkretnych sprzętach.
 • TRENINGI SIŁOWE: Trener pomaga wykonać efektywny trening siłowy. Wybrać można ćwiczenia na górne lub dolne partie ciała, brzuch, oraz całość.  
 • REGENERACJA: Zestaw treningów, które wspomagają proces regeneracji organizmu. Użytkownik może wybierać spośród jogi, ćwiczeń rozciągających i poprawiających mobilność, a także spacerów lub biegów regenerujących.
 • INTERNATIONAL: Ponad 150 treningów dostępnych w języku chińskim, włoskim, hiszpańskim i francuskim.
 • TRENINGI NA MAPIE: W wersji z aktywnym członkostwem iFit możemy sami wybrać miejsca, które znamy lub chcielibyśmy odwiedzić. Dodatkowym atutem programów z mapami jest możliwość obserwacji naszego biegu na mapie, widoku satelitarnym lub zdjęciach Google Street View.

 

 

ZWIFT - SPRZĘTY MARKI SCHWINN

 

Zwift to zdecydowanie najpopularniejsza platforma do treningu wśród rowerzystów. Wirtualne drogi Watopii zostały po raz pierwszy uruchomione w 2014 roku i zgromadziły ponad 1,1 miliona subskrybentów. To co naprawdę sprawia, że ​​Zwift odniósł sukces, to ogromna społeczność, tym samym codzienne i cotygodniowe wydarzenia.

Za pomocą Zwift możesz nie tylko się ścigać, ale także brać udział w przejażdżkach grupowych 24/7/365. Mile widziani są kolarze na każdym poziomie zaawansowania, a każda kategoria jest określana przez FTP w watach na kilogram (w / kg). Te wyścigi i przejażdżki grupowe każdego dnia przyciągają tysiące chętnych z całego świata. Zawodowi kolarze i celebryci organizują nawet własne przejażdżki grupowe i treningi - jednym z ostatnich wydarzeń był L’Etape du Tour, który przyciągnął setki tysięcy kolarzy podczas wirtualnego Tour de France.

W Zwift każdy sportowiec ma swojego własnego, dostosowywanego awatara, który kręci się po drogach Watopii. Możesz wybrać swój awatar, jego strój, kask, rękawiczki, buty, rower i koła - wiele z nich jest dostępnych dopiero po osiągnięciu określonego poziomu. Mówiąc o poziomach, zaczynasz od 1 w Zwift i gromadzisz punkty awansu (XP), pokonując więcej kilometrów, zdobywając odznaki tras i wspinając się na jedne z największych szczytów w wirtualnych światach.

Platforma ma również ogromną bibliotekę treningów i planów treningowych. Podobnie jak w przypadku wyścigów i przejażdżek grupowych, dostępne są również treningi grupowe.

Konfiguracja jest dość prosta - możesz połączyć się ze Zwiftem za pomocą inteligentnego trenażera lub zewnętrznego miernika mocy i ANT + lub Bluetooth. Rowerzyści z ograniczonym budżetem mogą podłączyć się do Zwift bez miernika mocy, jeśli tylko mają czujnik prędkości i kadencji.

 

 

 

 

JRNY - SPRZĘTY MARKI BOWFLEX

 

 

Obecnie zasypywani jesteśmy ogromną ilością aplikacji do smartphonów. Mogą liczyć nasze kroki i dystans przebyty w trakcie dnia (przeliczony nawet na ilość pokonanych pięter), dni bez papierosa, czas pozostały do końca ciąży, dosłownie wszystko. Masz później możliwość wglądu w statystyki, porównywać je z poprzednimi tygodniami, miesiącami. Takich aplikacji jest mnóstwo. Czym różni się od nich JRNY™?

JRNY™ to przede wszystkim motywacja i indywidualne dopasowanie do ćwiczącego. „Max” tworzy specjalnie dla Ciebie treningi, które opierają się na Twojej kondycji i sportowej przeszłości. Takie ćwiczenia mają na celu pomóc Ci w spaleniu większej ilości kalorii i poprawie ogólnej sprawności. Wszystko to przy realnym uwzględnieniu Twoich możliwości. Udaje się to dzięki dopasowaniu poziomu trudności (docelowej prędkości spalania) i długości treningu. Jeśli przekraczasz cel, lub nie udaje Ci się go osiągnąć, „Max” będzie zachęcać Cię do zwolnienia lub przyspieszenia, abyś odniósł sukces.

Skąd JRNY™ wie, w jakiej jestem kondycji?

Na początku wykonujesz test fitness, z którego dane zapisują się w aplikacji. Wszystkie informacje są uzupełniane o statystyki z kolejnych treningów, które wykonujesz. Dzięki temu JRNY™ reaguje na bieżąco na zmiany Twojej kondycji.

Umieszczone w bibliotece filmy z treningami rozmieszczone są według kategorii zgodnych z poziomem zaawansowania użytkownika i przeznaczeniem. Oprócz wskazówek dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych, dostępne są także krótkie filmy edukacyjne, wyjaśniające zasady treningów. W dzienniku znajduje się dostęp do historii treningów i nagród zdobytych przez użytkownika.

Z aplikacji możesz korzystać bez wykupienia subskrypcji. Masz wtedy dostęp do darmowych treningów, materiałów wideo, historii swoich ćwiczeń i zdobytych osiągnięć. Z subskrypcją dostaniesz jednak o wiele więcej. Przekonaj się sam!

Zalety subskrypcji:

 • Dynamiczny coaching – „Max” mówi bezpośrednio do Ciebie. Motywuje, prowadzi Twoje spersonalizowane treningi.
 • Indywidualne treningi – Codziennie czeka na Ciebie trening specjalnie dopasowany do Twojej kondycji.
 • Dodatkowe materiały wideo – Wszystkie są prowadzone przez trenerów, bez względu na swój poziom sprawności, na pewno znajdziesz tam coś dla siebie.
 • Aplikacja jest kompatybilna z systemami iOS 11.0 i wyżej oraz Android 6.0 i wyżej.

 

 

 

EXPLORE THE WORLD - SPRZĘTY MARKI BOWFLEX, NAUTILUS, SCHWINN

 

Aplikacja Explore the World ™ umożliwia wirtualne treningi w różnych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swoim sprzęcie możesz biec lub jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja automatycznie dostosowuje się w czasie rzeczywistym do prędkości urządzeń Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które posiadają połączenie Bluetooth®.

Przebiegnij 5 km przez malowniczą japońską wieś, 10 km przez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu lub Pragi i wiele innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Ponadto funkcja Explore the World umożliwia Ci śledzenie czasu, odległości, prędkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, poprawiając swoje wyniki na trasach. Poznaj świat już dziś!

Użytkownicy premium aplikacji JRNY nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World ™, ponieważ mają darmowy dostęp do wszystkich tras.

Aplikacja zawiera:

• Dziesiątki lokalizacji z całego świata
• Sześć bezpłatnych map do nieograniczonego użytku
• Wideo dostosowane do Twojej prędkości
• Śledź i przechowuj swoje dane

Explore the World ™ jest połączeniem RunSocial oraz RideSocial, które obecnie nie są już dostępne.

 

 

PELOTON - ROWER SPINNINGOWY SCHWINN IC8

 

 

Peloton Digital ma znacznie więcej do zaoferowania niż tylko wirtualne zajęcia spinningowe. Peloton Digital obejmuje również zajęcia z jogi, rozciągania, treningu siłowego, treningu interwałowego o wysokiej intensywności (HIIT), biegania i medytacji. Ogólnie rzecz biorąc, Peloton jest lepszą wszechstronną aplikacją fitness dzięki treningom poza rowerem i zajęciom regeneracyjnym. Wiele badań wykazało, że trening siłowy pomaga zmniejszyć ryzyko kontuzji spowodowanych nadmiernym obciążeniem podczas jazdy na rowerze, a medytacja poprawia ogólny stan zdrowia psychicznego - mniej stresu, jaśniejszy umysł i lepszą wydajność.

Wszystkie zajęcia z Peletonu prowadzone są przez profesjonalnych instruktorów - prawdziwych ludzi, a nie awatarów - którzy służą radą i motywacją. Użytkownicy mogą zmieniać intensywność każdego treningu, a ostatecznym celem jest uczucie szczęścia napędzanego endorfinami, zamiast osiągania określonej liczby watów na kilogram.

Zajęcia na żywo nie są dostępne 24/7/365 - instruktorzy też muszą spać! - Ale tysiące zarchiwizowanych treningów wideo są dostępne w aplikacji w dowolnym momencie. Rzeczywiste środowisko aplikacji Peloton całkowicie pochłania użytkownika muzyką, grafiką i elementem interakcji międzyludzkiej. Chociaż instruktora nie ma w pokoju z Tobą, naprawdę wydaje się, że jest.

 

 

REEBOK FITNESS - SPRZĘTY MARKI REEBOK

 

Śledź, planuj i analizuj swoje treningi dzięki aplikacji Reebok Fitness.
Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem w świecie fitness, czy doświadczonym zawodnikiem, aplikacja umożliwia dostosowywanie, śledzenie i rozkładanie treningów w taki sposób, aby jak najlepiej wykorzystać swój potencjał.

Jak to działa
- Wybrane bieżnie, rowery i orbitreki Reebok łączą się z aplikacją przez Bluetooth; umożliwiając monitorowanie treningu bez konieczności korzystania z GPS lub połączenia internetowego.

Śledź i monitoruj
- Zapisuj kluczowe statystyki, takie jak prędkość, dystans, czas, kadencja, waty i spalone kalorie, aby uzyskać informacje zwrotne na żywo oraz analizę po treningu.

Analizuj treningi i przeglądaj postępy
- Śledź treningi i analizuj statystyki, aby poprawić wydajność i podkreślać swoje postępy.
- Monitoruj tygodniowe spalanie kalorii i czas trwania treningu, aby pozostać na dobrej drodze i osiągnąć swoje cele fitness.
- Uzyskaj szczegółowe informacje, śledząc dane i przeglądając poprzednie treningi.

Za pomocą Google Maps możesz zaprojektować dowolną trasę, po której chcesz biec. Bieżnia automatycznie dostosuje nachylenie zgodnie z profilem trasy.

Sprzęty kompatybilne z aplikacją:

 • Rower SL8.0 (RVST-10801)
 • Orbitrek SL8.0 (RVST-10811)
 • Bieżnia SL8.0 (RVST-10821)
 • Bieżnia Jet 200+ (RVJF-20421RDBT)
Pokaż więcej wpisów z Październik 2020

Polecane

Rower stacjonarny treningowy ProForm 225 CSX

Rower stacjonarny treningowy ProForm 225 CSX

2 299,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 2 299,00 zł/1szt.Cena regularna 2 599,21 zł brutto/1szt.
Orbitrek Max Trainer M3I Bowflex

Orbitrek Max Trainer M3I Bowflex

5 999,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 5 999,00 zł/1szt.Cena regularna 7 000,00 zł brutto/1szt.
Orbitrek magnetyczny programowany 430i Schwinn

Orbitrek magnetyczny programowany 430i Schwinn

4 499,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 4 499,00 zł/1szt.Cena regularna 5 000,00 zł brutto/1szt.
Orbitrek magnetyczny 570E Schwinn

Orbitrek magnetyczny 570E Schwinn

5 999,00 zł brutto/1szt.
Rower powietrzny treningowy Airdyne AD8 Schwinn

Rower powietrzny treningowy Airdyne AD8 Schwinn

6 499,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 6 499,00 zł/1szt.Cena regularna 7 000,00 zł brutto/1szt.
Bieżnia elektryczna BXT 326 Bowflex

Bieżnia elektryczna BXT 326 Bowflex

12 999,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 12 999,00 zł/1szt.Cena regularna 13 500,00 zł brutto/1szt.
Bieżnia elektryczna BXT226 Bowflex

Bieżnia elektryczna BXT226 Bowflex

12 000,00 zł brutto/1szt.
Orbitrek Programowany NordicTrack C 5.5

Orbitrek Programowany NordicTrack C 5.5

5 555,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 5 555,00 zł/1szt.Cena regularna 7 000,00 zł brutto/1szt.
Bieżnia elektryczna 510T Schwinn

Bieżnia elektryczna 510T Schwinn

5 000,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 5 000,00 zł/1szt.Cena regularna 6 000,00 zł brutto/1szt.
Orbitrek programowany kompaktowy 510E Schwinn

Orbitrek programowany kompaktowy 510E Schwinn

3 599,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 3 599,00 zł/1szt.Cena regularna 4 499,88 zł brutto/1szt.
Orbitrek Max Trainer M6I Bowflex

Orbitrek Max Trainer M6I Bowflex

8 888,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 8 888,00 zł/1szt.Cena regularna 10 000,00 zł brutto/1szt.
Rower stacjonarny treningowy U627 Nautilus

Rower stacjonarny treningowy U627 Nautilus

2 299,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 2 299,00 zł/1szt.Cena regularna 3 000,13 zł brutto/1szt.
Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com pixel