Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Aplikacje, z którymi łączą się sprzęty NordickTrack, ProForm, Bowflex, Schwinn, Reebok oraz Nautilus

2020-10-28
Aplikacje, z którymi łączą się sprzęty NordickTrack, ProForm, Bowflex, Schwinn, Reebok oraz Nautilus

 

Poniżej prezentujemy Państwu listę aplikacji, kompatybilnych ze sprzętem dostępnym w naszym sklepie. Zapraszamy do lektury.

 

 

 

 

iFIT - SPRZĘTY MARKI NORDICTRACK I PROFORM

 

 

BIEGAJ PO CAŁYM ŚWIECIE! – CZŁONKOSTWO IFIT®iFit daje możliwość skorzystania z ponad 2000 zróżnicowanych programów treningowych nagranych w jakości HD. Każdy trening prowadzony jest przez trenera personalnego, a regulacja prędkości czy nachylenie dostosowywane jest automatycznie w zależności od wybranej trasy biegowej.

 

 

 

PROGRAMY TRENINGOWE - WERSJA PODSTAWOWA: Bez aktywnego członkostwa iFit dostępne jest 60 programów treningowych.

 • TRENINGI Z TRENERAMI: Treningi podzielone są na różne rodzaje aktywności: chodzenie, bieganie, wspinaczkę, jazdę na rowerze, ćwiczenia eliptyczne oraz ćwiczenia ogólnorozwojowe poza zakupionym sprzętem. W wersji darmowej dostępne są próbki biegów, chodzenia oraz wspinaczki wraz z jednym treningiem z kategorii Class Training, na których trenerzy wraz z innymi uczestnikami wykonują różne ćwiczenia i zadania na konkretnych sprzętach.

Podczas biegu z trenerem, na bieżąco zachęca on do dalszego trenowania, a także opowiada historię i ciekawostki danego regionu. Cały czas instruuje nas jak biegać, na co uważać, jakiej techniki biegu używać w zależności od ukształtowania terenu. Potrafi się zatrzymać i pokazać wodospady, kaniony czy przechodzące przez ulicę małe kaczuszki. Bieżnia sama dostosowuje prędkość i nachylenie zgodnie z mapą po której biegniemy, możemy jednak cały czas ją dostosowywać (zmniejszać lub zwiększać wartości) według naszego uznania.

 • INTERWAŁY (INTERVAL): Treningi interwałowe charakteryzują się dużą zmianą prędkości i intensywności treningu. Polegają na przebiegnięciu szybko pewnego odcinka, zwiększeniu pulsu i późniejszej regeneracji, a następnie kilku powtórzeniach tego cyklu. Programy trwają od 20 do 35 minut.  Oprócz poprawy wydolności oddechowej pozwalają nam lepiej poznać granice swoich możliwości i regeneracji organizmu po maksymalnym wysiłku.
 • SPALANIE KALORII (CALORIE BURN): Programy trwają od 20 do 35 minut, pozwalając spalić od ok. 200 do ponad 400kcal w trakcie jednego treningu. Głównymi założeniami programów jest stopniowanie wysokości i prędkości w celu maksymalizacji spalanych kalorii. Programy zakładają podbiegi przy maksymalnej wartości nachylenia.
 • PRĘDKOŚĆ (SPEED): Czas trwania to 20 do 35 minut. Nachylenie pozostaje niezmienne, lub delikatnie się zwiększa. Bieżnia dynamicznie zmienia prędkość w trakcie trwania treningu. Program ma na celu pomoc w osiąganiu lepszych rezultatów i wyższych prędkości podczas biegu.
 • ZMIANA NACHYLENIA (INCLINE): Treningi typu Incline to ćwiczenie podbiegów lub inaczej trening z nachyleniem. Czas trwania to 20 do 35 minut na trening. Program charakteryzuje się dużą zmiennością (od ujemnych po maksymalną wartość) i częstotliwością zmian wysokości. Celem treningu jest zwiększenie pułapu tlenowego i ułatwienie biegania na różnorodnym terenie.
 • TRENINGI NA MAPIE: Interaktywne programy z mapami pozwalają na bieg w wybranym terenie. Program iFit, korzystając z danych Google Maps generuje odległość oraz zmienność wysokości. Przykładowe 10 map jest wgrane przez producenta. W płatnej wersji możemy sami wybrać miejsca, które znamy lub chcielibyśmy odwiedzić. Dodatkowym atutem programów z mapami jest możliwość obserwacji naszego biegu na mapie, widoku satelitarnym lub zdjęciach Google Street View. Treningi trwają od 15 do 45 minut.

Te 60 programów wystarczy, aby rozpocząć swoją przygodę z bieganiem i platformą iFit. Ważne, aby użytkownik bieżni posiadał dostęp do Internetu. Tylko dzięki aktywnemu połączeniu internetowemu będzie można korzystać z powyższych programów. Jeżeli połączenie będzie nieaktywne, użytkownik będzie mógł korzystać jedynie z trybu manualnego.

PROGRAMY TRENINGOWE - WERSJA Z AKTYWNYM CZŁONKOSTWEM:

Z aktywnym członkostwem iFit dostępne jest ponad 2000 treningów.

Podobnie jak w wersji podstawowej mamy możliwość korzystania z treningów w różnych kategoriach, jednak ilość programów, długość trwania i ich różnorodność jest zdecydowanie większa. Każdy z treningów (z wyjątkiem trybu manualnego oraz projektowanego przez użytkownika na mapie) prowadzony jest przez trenera, który instruuje jak biegać, lub jakiej techniki używać podczas wykonywania ćwiczeń.

 

 • TRENINGI W TERENIE: 1650 treningów podzielonych jest na rodzaje aktywności takie jak w wersji podstawowej. Tutaj jednak użytkownik otrzymuje pełny dostęp i może wybierać z kategorii takich jak: seria treningów (długi odcinek podzielony na krótsze filmy), ćwiczenie prędkości, utrata wagi, interwały, wytrzymałość.
 • LIVECAST STUDIO™: Dzięki tym treningom użytkownik ma możliwość uczestniczyć w zajęciach grupowych u siebie w domu. Trenerzy wraz z innymi uczestnikami wykonują różne ćwiczenia i zadania na konkretnych sprzętach.
 • TRENINGI SIŁOWE: Trener pomaga wykonać efektywny trening siłowy. Wybrać można ćwiczenia na górne lub dolne partie ciała, brzuch, oraz całość.  
 • REGENERACJA: Zestaw treningów, które wspomagają proces regeneracji organizmu. Użytkownik może wybierać spośród jogi, ćwiczeń rozciągających i poprawiających mobilność, a także spacerów lub biegów regenerujących.
 • INTERNATIONAL: Ponad 150 treningów dostępnych w języku chińskim, włoskim, hiszpańskim i francuskim.
 • TRENINGI NA MAPIE: W wersji z aktywnym członkostwem iFit możemy sami wybrać miejsca, które znamy lub chcielibyśmy odwiedzić. Dodatkowym atutem programów z mapami jest możliwość obserwacji naszego biegu na mapie, widoku satelitarnym lub zdjęciach Google Street View.

 

 

ZWIFT - SPRZĘTY MARKI SCHWINN

 

Zwift to zdecydowanie najpopularniejsza platforma do treningu wśród rowerzystów. Wirtualne drogi Watopii zostały po raz pierwszy uruchomione w 2014 roku i zgromadziły ponad 1,1 miliona subskrybentów. To co naprawdę sprawia, że ​​Zwift odniósł sukces, to ogromna społeczność, tym samym codzienne i cotygodniowe wydarzenia.

Za pomocą Zwift możesz nie tylko się ścigać, ale także brać udział w przejażdżkach grupowych 24/7/365. Mile widziani są kolarze na każdym poziomie zaawansowania, a każda kategoria jest określana przez FTP w watach na kilogram (w / kg). Te wyścigi i przejażdżki grupowe każdego dnia przyciągają tysiące chętnych z całego świata. Zawodowi kolarze i celebryci organizują nawet własne przejażdżki grupowe i treningi - jednym z ostatnich wydarzeń był L’Etape du Tour, który przyciągnął setki tysięcy kolarzy podczas wirtualnego Tour de France.

W Zwift każdy sportowiec ma swojego własnego, dostosowywanego awatara, który kręci się po drogach Watopii. Możesz wybrać swój awatar, jego strój, kask, rękawiczki, buty, rower i koła - wiele z nich jest dostępnych dopiero po osiągnięciu określonego poziomu. Mówiąc o poziomach, zaczynasz od 1 w Zwift i gromadzisz punkty awansu (XP), pokonując więcej kilometrów, zdobywając odznaki tras i wspinając się na jedne z największych szczytów w wirtualnych światach.

Platforma ma również ogromną bibliotekę treningów i planów treningowych. Podobnie jak w przypadku wyścigów i przejażdżek grupowych, dostępne są również treningi grupowe.

Konfiguracja jest dość prosta - możesz połączyć się ze Zwiftem za pomocą inteligentnego trenażera lub zewnętrznego miernika mocy i ANT + lub Bluetooth. Rowerzyści z ograniczonym budżetem mogą podłączyć się do Zwift bez miernika mocy, jeśli tylko mają czujnik prędkości i kadencji.

 

 

 

 

JRNY - SPRZĘTY MARKI BOWFLEX

 

 

Obecnie zasypywani jesteśmy ogromną ilością aplikacji do smartphonów. Mogą liczyć nasze kroki i dystans przebyty w trakcie dnia (przeliczony nawet na ilość pokonanych pięter), dni bez papierosa, czas pozostały do końca ciąży, dosłownie wszystko. Masz później możliwość wglądu w statystyki, porównywać je z poprzednimi tygodniami, miesiącami. Takich aplikacji jest mnóstwo. Czym różni się od nich JRNY™?

JRNY™ to przede wszystkim motywacja i indywidualne dopasowanie do ćwiczącego. „Max” tworzy specjalnie dla Ciebie treningi, które opierają się na Twojej kondycji i sportowej przeszłości. Takie ćwiczenia mają na celu pomóc Ci w spaleniu większej ilości kalorii i poprawie ogólnej sprawności. Wszystko to przy realnym uwzględnieniu Twoich możliwości. Udaje się to dzięki dopasowaniu poziomu trudności (docelowej prędkości spalania) i długości treningu. Jeśli przekraczasz cel, lub nie udaje Ci się go osiągnąć, „Max” będzie zachęcać Cię do zwolnienia lub przyspieszenia, abyś odniósł sukces.

Skąd JRNY™ wie, w jakiej jestem kondycji?

Na początku wykonujesz test fitness, z którego dane zapisują się w aplikacji. Wszystkie informacje są uzupełniane o statystyki z kolejnych treningów, które wykonujesz. Dzięki temu JRNY™ reaguje na bieżąco na zmiany Twojej kondycji.

Umieszczone w bibliotece filmy z treningami rozmieszczone są według kategorii zgodnych z poziomem zaawansowania użytkownika i przeznaczeniem. Oprócz wskazówek dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych, dostępne są także krótkie filmy edukacyjne, wyjaśniające zasady treningów. W dzienniku znajduje się dostęp do historii treningów i nagród zdobytych przez użytkownika.

Z aplikacji możesz korzystać bez wykupienia subskrypcji. Masz wtedy dostęp do darmowych treningów, materiałów wideo, historii swoich ćwiczeń i zdobytych osiągnięć. Z subskrypcją dostaniesz jednak o wiele więcej. Przekonaj się sam!

Zalety subskrypcji:

 • Dynamiczny coaching – „Max” mówi bezpośrednio do Ciebie. Motywuje, prowadzi Twoje spersonalizowane treningi.
 • Indywidualne treningi – Codziennie czeka na Ciebie trening specjalnie dopasowany do Twojej kondycji.
 • Dodatkowe materiały wideo – Wszystkie są prowadzone przez trenerów, bez względu na swój poziom sprawności, na pewno znajdziesz tam coś dla siebie.
 • Aplikacja jest kompatybilna z systemami iOS 11.0 i wyżej oraz Android 6.0 i wyżej.

 

 

 

EXPLORE THE WORLD - SPRZĘTY MARKI BOWFLEX, NAUTILUS, SCHWINN

 

Aplikacja Explore the World ™ umożliwia wirtualne treningi w różnych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swoim sprzęcie możesz biec lub jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja automatycznie dostosowuje się w czasie rzeczywistym do prędkości urządzeń Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które posiadają połączenie Bluetooth®.

Przebiegnij 5 km przez malowniczą japońską wieś, 10 km przez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu lub Pragi i wiele innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Ponadto funkcja Explore the World umożliwia Ci śledzenie czasu, odległości, prędkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, poprawiając swoje wyniki na trasach. Poznaj świat już dziś!

Użytkownicy premium aplikacji JRNY nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World ™, ponieważ mają darmowy dostęp do wszystkich tras.

Aplikacja zawiera:

• Dziesiątki lokalizacji z całego świata
• Sześć bezpłatnych map do nieograniczonego użytku
• Wideo dostosowane do Twojej prędkości
• Śledź i przechowuj swoje dane

Explore the World ™ jest połączeniem RunSocial oraz RideSocial, które obecnie nie są już dostępne.

 

 

PELOTON - ROWER SPINNINGOWY SCHWINN IC8

 

 

Peloton Digital ma znacznie więcej do zaoferowania niż tylko wirtualne zajęcia spinningowe. Peloton Digital obejmuje również zajęcia z jogi, rozciągania, treningu siłowego, treningu interwałowego o wysokiej intensywności (HIIT), biegania i medytacji. Ogólnie rzecz biorąc, Peloton jest lepszą wszechstronną aplikacją fitness dzięki treningom poza rowerem i zajęciom regeneracyjnym. Wiele badań wykazało, że trening siłowy pomaga zmniejszyć ryzyko kontuzji spowodowanych nadmiernym obciążeniem podczas jazdy na rowerze, a medytacja poprawia ogólny stan zdrowia psychicznego - mniej stresu, jaśniejszy umysł i lepszą wydajność.

Wszystkie zajęcia z Peletonu prowadzone są przez profesjonalnych instruktorów - prawdziwych ludzi, a nie awatarów - którzy służą radą i motywacją. Użytkownicy mogą zmieniać intensywność każdego treningu, a ostatecznym celem jest uczucie szczęścia napędzanego endorfinami, zamiast osiągania określonej liczby watów na kilogram.

Zajęcia na żywo nie są dostępne 24/7/365 - instruktorzy też muszą spać! - Ale tysiące zarchiwizowanych treningów wideo są dostępne w aplikacji w dowolnym momencie. Rzeczywiste środowisko aplikacji Peloton całkowicie pochłania użytkownika muzyką, grafiką i elementem interakcji międzyludzkiej. Chociaż instruktora nie ma w pokoju z Tobą, naprawdę wydaje się, że jest.

 

 

REEBOK FITNESS - SPRZĘTY MARKI REEBOK

 

Śledź, planuj i analizuj swoje treningi dzięki aplikacji Reebok Fitness.
Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem w świecie fitness, czy doświadczonym zawodnikiem, aplikacja umożliwia dostosowywanie, śledzenie i rozkładanie treningów w taki sposób, aby jak najlepiej wykorzystać swój potencjał.

Jak to działa
- Wybrane bieżnie, rowery i orbitreki Reebok łączą się z aplikacją przez Bluetooth; umożliwiając monitorowanie treningu bez konieczności korzystania z GPS lub połączenia internetowego.

Śledź i monitoruj
- Zapisuj kluczowe statystyki, takie jak prędkość, dystans, czas, kadencja, waty i spalone kalorie, aby uzyskać informacje zwrotne na żywo oraz analizę po treningu.

Analizuj treningi i przeglądaj postępy
- Śledź treningi i analizuj statystyki, aby poprawić wydajność i podkreślać swoje postępy.
- Monitoruj tygodniowe spalanie kalorii i czas trwania treningu, aby pozostać na dobrej drodze i osiągnąć swoje cele fitness.
- Uzyskaj szczegółowe informacje, śledząc dane i przeglądając poprzednie treningi.

Za pomocą Google Maps możesz zaprojektować dowolną trasę, po której chcesz biec. Bieżnia automatycznie dostosuje nachylenie zgodnie z profilem trasy.

Sprzęty kompatybilne z aplikacją:

 • Rower SL8.0 (RVST-10801)
 • Orbitrek SL8.0 (RVST-10811)
 • Bieżnia SL8.0 (RVST-10821)
 • Bieżnia Jet 200+ (RVJF-20421RDBT)
Pokaż więcej wpisów z Październik 2020

Polecane

Wioślarz powietrzny NordicTrack RX 800

Wioślarz powietrzny NordicTrack RX 800

5 000,00 zł brutto4 299,00 zł brutto
Rower stacjonarny treningowy ProForm 225 CSX

Rower stacjonarny treningowy ProForm 225 CSX

2 599,13 zł brutto2 299,00 zł brutto
Orbitrek Max Trainer M3I Bowflex

Orbitrek Max Trainer M3I Bowflex

6 999,00 zł brutto6 666,01 zł brutto
Rower stacjonarny treningowy poziomy R626 Nautilus

Rower stacjonarny treningowy poziomy R626 Nautilus

4 300,00 zł brutto3 999,01 zł brutto
Orbitrek magnetyczny programowany 430i Schwinn

Orbitrek magnetyczny programowany 430i Schwinn

5 000,00 zł brutto3 899,00 zł brutto
Atlas magnetyczny Fusion CST NordicTrack

Atlas magnetyczny Fusion CST NordicTrack

13 000,00 zł brutto9 999,00 zł brutto
Orbitrek magnetyczny 570E Schwinn

Orbitrek magnetyczny 570E Schwinn

6 499,77 zł brutto4 999,00 zł brutto
Rower stacjonarny treningowy U628 Nautilus

Rower stacjonarny treningowy U628 Nautilus

4 500,00 zł brutto4 199,00 zł brutto
Bieżnia elektryczna BXT 326 Bowflex

Bieżnia elektryczna BXT 326 Bowflex

12 599,00 zł brutto10 998,99 zł brutto
Bieżnia elektryczna SL 8.0 Reebok

Bieżnia elektryczna SL 8.0 Reebok

10 000,00 zł brutto8 999,00 zł brutto
Rower spinningowy S10i NordicTrack

Rower spinningowy S10i NordicTrack

10 000,00 zł brutto6 499,00 zł brutto
Wioślarz treningowy magnetyczny Schwinn

Wioślarz treningowy magnetyczny Schwinn

3 699,91 zł brutto3 499,01 zł brutto
Orbitrek Max Trainer M8I Bowflex

Orbitrek Max Trainer M8I Bowflex

12 000,72 zł brutto10 555,00 zł brutto
Rower stacjonarny magnetyczny SL 8.0 RVSL-10801 Reebok

Rower stacjonarny magnetyczny SL 8.0 RVSL-10801 Reebok

4 099,59 zł brutto2 999,00 zł brutto
Orbitrek magnetyczny SL 8.0 RVSL-10811 Rebook

Orbitrek magnetyczny SL 8.0 RVSL-10811 Rebook

6 599,91 zł brutto5 399,00 zł brutto
Rower powietrzny treningowy Airdyne AD6i Schwinn

Rower powietrzny treningowy Airdyne AD6i Schwinn

4 598,77 zł brutto3 599,00 zł brutto
Orbitrek programowany kompaktowy 510E Schwinn

Orbitrek programowany kompaktowy 510E Schwinn

4 499,83 zł brutto3 199,00 zł brutto
Rower stacjonarny treningowy U627 Nautilus

Rower stacjonarny treningowy U627 Nautilus

3 299,00 zł brutto2 499,00 zł brutto
Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com
Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij
pixel