Orbitrek magnetyczny Athlon Dual BH Fitness

 • Niewielkie gabaryty, gwarancja 2 lata, 9 programów treningowych, maksymalna waga użytkownika 115 kg, duży zakres regulacji oporu, regulacja ustawienia pedałów, technologia i.Concept.
Orbitrek magnetyczny Athlon Dual BH Fitness
Orbitrek magnetyczny Athlon Dual BH Fitness
Orbitrek magnetyczny Athlon Dual BH Fitness
Orbitrek magnetyczny Athlon Dual BH Fitness
W promocji
Użytkowanie: Domowe
Koło zamachowe: 10 kg
Max obciążenie: 115 kg
2 349,00 zł
2 190,00 zł
/ szt. brutto
Oszczędzasz 7% (159,00 zł).
Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny
Darmowa dostawa od 300,00 zł

Niewielki crosstrainer przeznaczony do regularnego domowego użytku. Zajmuje niewiele miejsca.

 • Model dostępny w wersji Dual, który po podłączeniu Dual Kit umożliwi przekształcenie urządzenia w model i.Concept i cieszenie się z dostępnych aplikacji treningowych.
 • Czujniki pomiaru pulsu znajdują się na ruchomych uchwytach co umożliwia kontrolę tętna bez konieczności zmiany pozycji treningowej.
 • Regulacja ustawienia pedałów umożliwia dopasowanie wygodnej pozycji treningowej.
 • Zróżnicowane programy urozmaicą codzienny trening.
Sposób użytkowania:  regularny
Max. waga użytkownika:  115 kg
Długość kroku /   rozstaw pedałów:  30 cm / 17 cm
System inercyjny:  10 kg
Opór:  magnetyczny system oporu
Wyświetlacz:  lCD z niebieskim podświetleniem: 9 Programów z 24 poziomami trudności, 4 Programy HRC, 4 Programy Użytkownika, Program Random / Prędkość/RPM, czas, kalorie, dystans, puls
Puls:  czujniki pomiaru pulsu na uchwytach ruchomych
Inne:  pozioma regulacja ustawienia pedałów, Dual Kit do dokupienia: zestaw Dual Kit przekształca urządzenie w model iConcept (umożliwia podłączenie iPod/iPhone oraz tabletów/smartphone’ów i wykorzystywanie różnego rodzaju aplikacji treningowych takich jak np: BH by Kinomap, Run on Earth, Webatheltics, FitConsole..itd.), kółka transportowe, czujniki pomiaru pulsu w ruchomych uchwytach, pozioma regulacja pedałów
Waga:  43 kg
Wymiary:  132 x 62 x 160 cm

 

Technologie: 

 • Kinomap - Aplikacja oparta na popularnym oprogramowaniu Kinomap. Istnieje tysiące różnych tras na całym świecie, które można pokonać  bez wychodzenia z domu podczas treningu. Wystarczy uruchomić aplikację i przenieść się w wybrane miejsce na świecie. Urządzenie będzie automatycznie regulowało kąt nachylenia / opór, tak by odzwierciedlić pokonywaną trasę. 

  1. Aplikacja kompatybilna z urządzeniami pracującymi w oparciu o system operacyjny iOS/ Android i urządzeniami i.Concept BH.
  2. Określaj ciekawe punkty na trasie.
  3. Konkuuruj z innymi Użytkownikami Kinomap.
  4. Nagrywaj i dodawaj swoje video na stronie BH by Kinomap.
  5. Używaj w trybie offline wcześniej zgrane pliki video.
  6. Śledź rezultaty swoich sesji treningowych.

 • Run on Earth - Aplikacja \"Run on Earth\" bazuje na programie GoogleMaps i pozwala na zwiedzanie świata podczas treningu. Użytkownik może wybrać Mapę, konkretną ulicę lub widok z satelity. Wystarczy pobrać aplikację i określić cel: Trening w domu do wydarzenia, które odbędzie się na drugim końcu świata (np.: Maraton w Nowym Jorku) lub Zwiedzanie (Odwiedź najdalsze zakątki świata np.: Tokio, Sydney)

  1. 3 różne rodzaje widoku: mapa, satelita, ulica.
  2. Na bieżąco śledź statystyki treningu i lokalizacje.
  3. Aplikacja kompatybilna z urządzeniami pracującymi w oparciu o system operacyjny iOS/ Android i urządzeniami i.Concept BH, a także T Kit.
  4. Aplikacja Cycle on Earth działa wyłącznie z czujnikami kadencji BH i oprogramowaniem iOS.
  5. Dodatkowo możesz sprawdzać statystyki oraz wyniki poprzednich treningów, w tle słuchać muzyki, oglądać filmy lub przeglądać Internet.

 • Webathletics - Aplikacja z 4 różnymi profilami treningowymi: czas, dystans, kalorie, okrążenia. Zawiera również wciągające gry oraz możliwość konkurowania z innymi użytkownikami aplikacji. Aplikacja wykorzystuje trasy w formacie 3D. Świetna aplikacja dla tych, którzy w krótkim czasie chcą stać się fit dzięki personalnemu trenerowi, różnym wyzwaniom, które dodatkowo motywują do działania. 

  1. Aplikacja kompatybilna z urządzeniami pracującymi w oparciu o system operacyjny iOS/ Android i urządzeniami i.Concept BH.
  2. Avatar
  3. Coaching online
  4. W trakcie treningu wyswietlane funkcje takie jak: prędkość, czas, dystans, nachylenie, puls, watt, kalorie.
  5. Automatyczna regulacja oporu w zależności od ukształtowania terenu.
  6. 100% funkcjonalność ekranu dotykowego.

 • Fitconsole - Aplikacja dostępna dla urządzeń takich jak: bieżnie, rowery, maszyny eliptyczne z różnymi programami treningowymi służącymi do monitorowania przebiegu ćwiczenia, sprawdzania postępów..itd. 

  1. Określ cele: czas, dystans, kalorie.
  2. Dostępne programy np.: Float Running, Speed Addiction, Speed Seeker, Racing Champ, Everyday racer, Interval Remix..itd.
  3. W trakcie treningu wyświetlane funkcje takie jak: prędkość, czas, dystans,puls, watt, kalorie.
  4. Możliwość śledzenia wyników.

 • Cycle Rush 2 - Jeśli czujesz się znudzony treningiem w domu i potrzebujesz dodatkowej motywacji pobierz koniecznie aplikację Cycle Rush 2. Aplikacja zapewnia wrażenia jakie daje uczestnictwo w zajęciach indoor cycling w klubie bez wychodzenia z domu. 

  1. Aplikacja kompatybilna wyłącznie z urządzeniami z czujnikami kadencji BH.
  2. Ponad 20 zajęć z 5 poziomami trudności.
  3. Aplikacja posiada 12 60 minutowych ścieżek dźwiękowych do zajęć z indoor cycling.
  4. Każde zajęcia prowadzi głos instruktora i grafik.
  5. Aplikacja kompatybilna z Bluetooth Smart Heart Rate.

 • Pedal Monitor -  Aplikacja z 4 podstawowymi programami treningowymi z 3 poziomami trudności. Przy pierwszym podłączeniu smartphone/tablet do urządzenia fitness z i.Concept, pobranie aplikacji będzie oferowane automatycznie. 

  1. Określ cele: czas, dystans, kalorie.
  2. Program sterowany tętnem.
  3. Rozluźnienie po zakończeniu ćwiczenia z trybem Recovery.
  4. program sterowany Watt.
  5. Możliwość śledzenia wyników.

 • Dual Kit - Na Dual Kit składa się moduł Bluetooth i łącze USB, które po podłączeniu do wejścia USB na urządzeniu fitness w wersji Dual przekształci się w model i.Concept
 • PRG - Ikonka oznacza, że urządzenie posiada predefiniowane programy treningowe o zróżnicowanym poziomie
 • UPRGProgram Użytkownika: Urządzenie posiada możliwość stworzenia własnego programu treningowego i zapamiętanie go na kolejne sesje treningowe
 • HRC - Program HRC (Heart Rate Control). Program sterowany pulsem. Urządzenie będzie automatycznie regulowało opór, tak by tętno Użytkownika utrzymać na stałym z góry określonym poziomie
 • BFBody Fat Control. Program umożliwia określenie procentowej zawartości tkanki tłuszczowej w organizmie
 • RTRecovery Test. Test sprawdza jak szybko puls powraca do normy po zakończeniu treningu
 • Czujnik pulsuCzujniki pomiaru pulsu na uchwytach
 • System telemetrycznyTelemetryczny system pomiaru pulsu. Ikonka oznacza, że urządzenie posiada opcję telemetrycznego systemu pomiaru pulsu. W zależności od modelu urządzenia opaska do pomiaru pulsu występuje w komplecie z urządzeniem lub należy ją dokupić 

Nowoczesne rozwiązanie pozwalające na komunikację urządzeń firmy BH z urządzeniami typu smartphone / tablet i to zarówno z oprogramowaniem i.OS, jak i Android. Po ich podłączeniu pełnią one funkcję wyświetlacza, a zainstalowane w nich aplikacje czynią trening znacznie ciekawszym i bardziej efektywnym.

 

Zalety i.Concept:

 • Ćwiczenie w oparciu o specjalistyczne programy treningowe
 • Dzielenie się własnymi osiągnięciami ze znajomymi za pośrednictwem portali społecznościowych
 • Oglądanie video i słuchanie ulubionej muzyki w trakcie treningu
 • Korzystanie z możliwości jakie daje nam nasz smartphone lub tablet w trakcie treningu
 • Nudny domowy trening możemy przenieść w odległe zakątki świata czy urozmaicić o rywalizowanie z innym ćwiczącymi

i.Concept ready!

 • Aby przekształcić urządzenie cardio w model Concept, należy podłączyć do niego Dual Kit.
 • Na Dual Kit składa się moduł Bluetooth i łącze USB, które po podłączeniu do wejścia USB w urządzeniu fitness przekształci je w model Concept.
Do pobrania
Producent
Kod produktu
G2336U
PARAMETRY TECHNICZNE
Użytkowanie

 

Możemy wyróżnić 3 sposoby użytkowania:

 • Użytkowanie domowe: używanie sprzętu prywatnie (niekomercyjnie) z przestrzeganiem limitu długości treningu podanego przez producenta. 
 • Użytkowanie pół-komercyjne: użytkowanie sprzętu w domach lub mniejszych klubach czy siłowniach, a także w; szkołach, gabinetach rehabilitacji, hotelach, ośrodkach wypoczynkowych, Spa z przestrzeganiem limitu długości treningu podanego przez producenta. 
 • Użytkowanie komercyjne: używanie sprzętu w komercyjnych klubach fitness i siłowniach, klubach sportowych, szkołach i uczelniach, jednostkach i szkołach Policji oraz Wojska z przestrzeganiem limitu długości treningu podanego przez producenta.
Domowe
Stan
Nowy, oryginalny produkt
Wymiary (dł. szer. wys.)

Parametr ten przedstawia wymiary rozłożonego i gotowego urządzenia do użytku.

132 x 62 x 160 cm
Waga

Waga samego sprzętu bez opakowania.

43 kg
System hamowania

Wyróżniamy 3 rodzaje systemu hamowania:

 • mechaniczny - koło zamachowe jest hamowane w sposób mechaniczny poprzez tarcie zachodzące na powierzchni koła zamachowego i elementu dociskowego.
 • magnetyczny - obór wytwarzany jest przez pole magnetyczne oddziałujące na koło zamachowe. Regulacja oporu manualna lub elektroniczna (cicha i płynna praca).
 • elektromagnetyczny - wytwarzanie oporu poprzez elektromagnes, sterowany elektrycznie za pomocą komputera (możliwość ustawienia większego maksymalnego oporu niż w przypadku systemu mechanicznego i magnetycznego).
magnetyczny sterowany silnikiem
Koło zamachowe

Koło zamachowe podczas ruchu magazynuje energię mechaniczną. Większa masa koła zamachowego umożliwia magazynowanie większej ilości energii. Większy ciężar koła umożliwia większą regulację obciążenia i lepiej tłumi powstające wibracje. W urządzeniach domowych najczęściej stosuje się koła zamachowe o wadze od 4kg do 10kg. W profesjonalnym sprzęcie waga dochodzi nawet do 30 kg.

10 kg
Zakres oporu

W zależności od urządzenia zakres oporu najczęściej mieścić się w przedziale od 1 do 32 stopni.

24 poziomy
Max obciążenie

Maksymalne obciążenie dla prawidłowo i bezpiecznie działającego urządzenia.

115 kg
Kółka transportowe

Ułatwiają przetransportowane urządzenia w inne miejsce. Aktualnie prawie wszystkie urządzenia posiadają rolki transportowe zarówno te domowe jak i profesjonalne.

taktak
Zasilanie

W urządzeniach fitness wyróżniamy zasadniczo 3 rodzaje zasilania:

 1. Zasilanie bateriami - ten rodzaj wykorzystywany jest w podstawowych modelach urządzeń.
 2. Zasilanie sieciowe - ten rodzaj wykorzystywany jest w droższym sprzęcie. Aby urządzenie działało wystarczy podłączyć je do gniazdka.
 3. Zasilanie poprzez generator - urządzenie nie wymaga podłączenia do zewnętrznego zasilania elektrycznego. Wyposażone jest w generator prądotwórczy, który podczas ćwiczenia wytwarza prąd niezbędny do prawidłowej pracy.
sieciowe
FUNKCJE KOMPUTERA
Programy treningowe
: 9 Programów z 24 poziomami trudności, 4 Programy HRC, 4 Programy Użytkownika, Program Random
Prędkość

Wyświetla aktualną prędkość.

tak
Czas

Wyświetla czas treningu.

tak
Dystans

Wyświetla przebyty dystans.

tak
Puls

Wyświetla aktualny puls użytkownika.

tak
Kalorie

Wyświetla zużyte kalorie.

tak
Scan

Wyświetla kolejno: czas, dystans, prędkość, kalorie, puls oraz całkowitą liczbę kilometrów.

tak
2 lata (Domowa)

Gwarancja Domowa (Home) - Stosowana przy produktach, których przeznaczenie dopuszcza użytkowanie ich w warunkach domowych (w sposób normalny – okazyjnie lub regularnie) 

Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Document
IdoSell Shop - Prawdziwe Opinie Klientów
4.14 / 5.00 (14 opinii)
pixel
Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij