Darmowa dostawa od 500,00 zł

BH Fitness

( ilość produktów: 23 )

Zadbaj o nowoczesne wyposażenie siłowni, sali gimnastycznej, obiektu o funkcji rehabilitacyjnej lub dowolnie innego pomieszczenia stworzonego z myślą o ćwiczeniach fizycznych, inwestując w profesjonalny sprzęt fitness oraz inne rodzaje urządzeń treningowych hiszpańskiej marki BH Fitness. Firma zajmuje się produkcją sprzętu do zastosowań indywidualnych (domowych) i urządzeń profesjonalnych do zastosowań komercyjnych.

Historia marki

Początki działalności firmy to rok 1909, ale jej rozkwit związany jest z wprowadzeniem na rynek wysokiej jakości sprzętu fitness. Firma zajmuje się produkcją tego typu akcesoriów treningowych nieprzerwanie od 1969 roku. Dzięki temu zdążyła wyrobić sobie renomę wśród użytkowników tego typu sprzętu. Sprzęt do ćwiczeń cardio oraz typowy sprzęt do treningu siłowego marki HB Fitness znaleźć można dziś na wyposażeniu siłowni i sal gimnastycznych w wielu zakątkach świata.

Co znajdziemy w ofercie firmy HB Fitness?

Na liście produktów oferowanych przez tę hiszpańską firmę, dostępnych na stronach sklepu topslim.pl, znaleźć można m.in. bogaty wybór nowoczesnych rowerków stacjonarnych, orbitreków magnetycznych, wioślarzy, bieżni treningowych, a także platform wibracyjnych i sprzętów tradycyjnych tj. ławeczki do ćwiczeń, stojaki treningowe, atlasy do ćwiczeń i wiele innych. Dzięki wysokiej jakości wykonania sprzęt fitness i inne urządzenia treningowe BH Fitness cieszą się niesłabnącą popularnością niemal na całym świecie. Dołącz do grona zadowolonych klientów i zamów sprzęt właśnie tej marki!

Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com pixel