Darmowa dostawa od 500,00 zł

Adidas

( ilość produktów: 29 )

Niemiecki producent odzieży, obuwia, sprzętu i akcesoriów sportowych to jedna z największych i najlepiej rozpoznawalnych firm tego typu na współczesnym rynku szeroko pojętych produktów sportowych. Historia marki Adidas sięga lat 20-tych ubiegłego wieku i w nierozerwalny sposób związana jest z braćmi Adolfem i Rudolfem Dassler – nazwa firmy to połączenie pseudonimu Adi (od Adolf) i pierwszych liter nazwiska. Znakiem rozpoznawczym marki Adidas, poza doskonałą jakością oferowanych przez nią produktów, jest logo z trzema charakterystycznymi paskami.

Jakie produkty marki Adidas oferujemy?

Korzystając z oferty sklepu TopSlim.pl, możesz zaopatrzyć się w wiele rodzajów oryginalnych akcesoriów sportowych pochodzących od tego niemieckiego producenta. Wśród dostępnych produktów znajdziesz m.in. profesjonalne ławki treningowe, w tym modele proste, skośne, regulowane, z modlitewnikiem i pod sztangę, wyposażone w stalową linkę oryginalne skakanki Adidas, uchwyty do pompek, rękawiczki treningowe i wiele innych. Jeśli interesuje Cię oryginalna mata do jogi Adidas lub inne akcesoria gimnastyczne, takie jak piłki czy taśmy fitness, również dysponujemy bogatym wyborem tego typu produktów zdobionych logo marki Adidas.

Inwestycja w oryginalny sprzęt sportowy Adidas to gwarancja zakupu produktów o potwierdzonej jakości wykonania, wyróżniających się solidną i przemyślaną konstrukcją, estetycznie wykończonych, trwałych i wygodnych w użytkowaniu. Zapoznaj się z listą oryginalnych produktów Adidas i zamów interesujący Cię model sprzętu. Naprawdę warto!

Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com pixel