Wałek do jogi bolster tiguar grafit
- Wałek do jogi wykonany z ekologicznych materiałów, kolor: grafit.
Wałek do jogi bolster tiguar grafit
Wałek do jogi tiguar bolster jest to jedno z akcesoriów do jogi, medytacji czy rozciągania. Świetnie sprawdza się przy wykonywaniu różnych pozycji lub asan w jodze. Dzięki wypełnieniu z gryki, wałek jest odpowiednio dociążony, twardy i elastyczny. Nie odkształca się, ani nie nagrzewa, a ciało nie poci się. Wałek tiguar bolster łatwo dopasowuje się do kształtu ciała ćwiczącego, co wpływa na komfort podczas ćwiczeń. Pokrowiec zabezpiecza wnętrze wałka, zapobiegając wysypywaniu się gryki. Pokrowiec uszyto z tkaniny z bawełny organicznej, natomiast nadruk wykonano przy użyciu farb ekologicznych. Produkt jest w pełni przyjazny środowisku.
Zastosowanie wałka do jogi:
- medytacja
- rozciąganie
- joga
- relaksacja
Cechy charakterystyczne:
- wykorzystanie do produkcji wytrzymałych materiałów organiczny
- solidne wykończenie
- praktyczny uchwyt
- wyprodukowany w Polsce
Dane techniczne:
- długość: 66 cm
- średnica: 19 cm
- wypełnienie z łusek gryki
- materiał: bawełna organiczna
- rzep oraz regulator wykonane z PVC
- maksymalna waga użytkownika: 150 kg
- waga: 3,6 kg
- kolor: grafit
- wyprodukowane w Polsce
Wymiary (dł. szer. wys.)WięcejParametr ten przedstawia wymiary rozłożonego i gotowego urządzenia do użytku.
1 rok
typ gwarancji: producenta/dystrybutora
gwarancja na okres 12 miesięcy
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych. 
Przez ostatnie lata coraz więcej osób zaczęło interesować się jogą. Są to ćwiczenia, które zyskały na popularność na całym świecie. Powstaje coraz więcej klubów oferujących zajęcia jogi. Na czym polegają ćwiczenia i jakie efekty przynoszą?