Darmowa dostawa od 500,00 zł

Horizon Fitness

( ilość produktów: 20 )

Marka Horizon Fitness należy do Johnson Health Tech (JHT), jednego z największych producentów sprzętu sportowo-rekreacyjnego na świecie. Firma specjalizuje się w produkcji wyposażenia fitness do zastosowań domowych, dla małych siłowni i sal gimnastycznych. Oferowany przez nią sprzęt to m.in. bieżnie, rowery stacjonarne, maszyny eliptyczne, atlasy, ławki treningowe i pomniejsze akcesoria sportowe.

Ćwiczenia w domu lub na małej siłowni

Sprzęt sportowy marki Horizon Fitness to doskonały wybór dla tych osób, które urządzają domową siłownię lub chcą przygotować kameralną salę do ćwiczeń dedykowaną ograniczonej liczbie przyszłych użytkowników. Dla tej grupy odbiorców sklep internetowy TopSlim.pl przygotował wiele kategorii sprzętu marki Horizon Fitness. Wśród dostępnych produktów znajdziesz niejeden treningowy rower stacjonarny, orbitrek magnetyczny, wioślarza stacjonarnego czy atlas treningowy. Jest to profesjonalny sportowy sprzęt fitness wykonany z dobrej jakości materiałów, wyróżniający się dużą estetyką wykonania, ponadczasową trwałości i wygodą obsługi. Prezentowany sprzęt sprawdzi się w różnych rodzajach treningu sportowego, przede wszystkim w treningu wytrzymałościowym i siłowym.

Kupując sprzęt fitness do zastosowań indywidualnych, szukaj produktów o estetycznym wyglądzie, wyróżniających się solidną konstrukcją i dużą prostotą obsługi. Takim sprzętem jest bieżnia elektryczna marki Horizon Fitness oraz wiele innych urządzeń treningowych tej renomowanej firmy. Zapoznaj się z długą listą dostępnych urządzeń tej firmy i zamów jedno z nich. Polecamy!

Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com pixel