Darmowa dostawa od 500,00 zł

Gryfy łamane olimpijskie

( ilość produktów: 10 )

Gryfy cieszą się sporą popularnością wśród użytkowników siłowni, szczególnie gryf olimpijski łamany. Spośród gryfów dostępnych na rynku wyróżnia je grubość. Ich średnica wynosi 50 mm. Gryfy zazwyczaj wykonane są z wysokiej jakości stali chromowanej. Sprzęt ten dlatego jest bardzo wytrzymały. To też zapewnia, że podczas ćwiczeń nic się nie stanie. Co więcej, odporny jest na większe obciążenia. Sprawi że trening będzie bardziej wydajny. Bezpieczeństwo zapewniają też części chwytne tego sprzętu siłowego. Są one specjalnie radełkowane. Dzięki temu gryf olimpijski łamany nie wypadnie z rąk. 

 

gryf olimpijski łamany

Podział gryfów olimpijskich łamanych

Gryfy olimpijskie łamane można podzielić na gryfy lekko łamane i gryfy mocno łamane. Każde z nich działa na inną partię ciała. Gryfy olimpijskie lekko łamane mają wpływ na większość mięśni, a dodatkowo umożliwiają trening w pozycji siedzącej lub stojącej. Natomiast gryfy olimpijskie mocno łamane mają już działanie ukierunkowane konkretnie na tricepsy. Ćwiczenia wykonywane są tylko w pozycji leżącej.

 

Profesjonalny sklep sportowy TopSlim posiada w swojej ofercie gryfy olimpijskie łamane. Serdecznie zapraszamy do zakupu.

Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com pixel