Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

BenchK

( ilość produktów: 54 )

BenchK to firma działająca w Polsce od 2015 roku.  Założyło ją małżeństwo zainspirowane najbardziej uniwersalnym zestawem sportowym na świecie - drabinkami gimnastycznymi. Wprowadzili oni zarówno nowe produkty, jak również całkowicie nową kategorię produktów, mianowicie metalowe drabinki gimnastyczne.

Firma intensywnie się rozwija, a właściciele nie spoczywają na laurach. Od początku istnienia zmieniano 4-krotnie magazyn na większy, ponieważ zapotrzebowanie na sprzęt przerosło oczekiwania właścicieli. BenchK ciągle udoskonala swoją ofertę oraz rozszerza ją o nowe produkty dostosowane do potrzeb potencjalnych klientów oraz zapotrzebowania rynkowego.

BenchK oferuje certyfikowane drabinki gimnastyczne, drążki do podciągania oraz domowe place zabawy. Sprzęt po zainstalowaniu nie zajmuje wiele miejsce, a dzięki nowoczesnemu designowi wpasowuje się w każde wnętrze. Te czynniki sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się na zakup drabinki do własnego domu/mieszkania. Wszechstronność ich wykorzystywania i funkcjonalność sprawiają, że zyskują coraz większą grupę sympatyków.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą drabinek BenchK. https://www.topslim.pl/firm-pol-1513084533-BenchK.html

Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com
Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij
pixel