Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Maszyny na triceps

( ilość produktów: 2 )

Trenując mięśnie rąk, nie możemy zapomnieć o tricepsach, czyli mięśniach trójgłowych ramion, które stanowią ponad połowę masy mięśniowej tej części ciała. Silne tricepsy nie tylko dobrze wyglądają, ale też ułatwiają trening klatki piersiowej i barków. Decydując się na ćwiczenia górnych partii mięśniowych, warto zainwestować w maszyny na triceps. Maszyna na mięśnie trójgłowe ramion to profesjonalny sprzęt siłowy o solidnej konstrukcji stalowej. Zapewnia bezpieczeństwo i komfort podczas wykonywania ćwiczeń oraz efektywność.

 

maszyna do tricepsów

Specyfikacja maszyn do tricepsów

Każde urządzenie przeznaczone do użytku komercyjnego, kupowane przez siłownie, powinno być wyprodukowane z jak najlepszej jakości materiałów. Jest też kilka kwestii wyposażenia maszyny. Między innymi, jest to:

  • uchwyt antypoślizgowy lub specjalne pianki — zagwarantują bezpieczeństwo podczas wykonywania ćwiczeń i zmniejszą prawdopodobieństwo występowania wypadków na siłowniach
  • wytrzymała tapicerka — zapewni, że sprzęt wytrzyma dużą eksploatację i szybko nie ulegnie zniszczeniu
  • regulowane siedzisko — potrzebne jest, aby każdy użytkownik siłowni mógł skorzystać ze sprzętu i dopasować go pod własne indywidualne preferencje
  • obciążenie — do wyboru są maszyny z wolnymi ciężarami oraz te wyposażone w stosy

 

Zalety maszyn do ćwiczenia tricepsów

Jest to uniwersalny sprzęt. Może być używany przez mężczyzn i kobiety. Dużą popularnością jednak cieszy się wśród mężczyzn. To im najbardziej zależy na tym, by ich ramiona dobrze wyglądały. Rozbudowane mięśnie ramion przykuwają uwagę kobiet i sprawiają wrażenie, że właśnie ten mężczyzna w razie niebezpieczeństwa je obroni. Ćwicząc na maszynie do tricepsów, tylko ten mięsień jest w ruchu i pracuje. Dlatego też efekty są szybkie i spektakularne. Poprzez narzucony z góry przez maszynę ruch, uczy osoby początkujące odpowiednich nawyków tzn. w jaki sposób prawidłowo ćwiczyć. Może to być np. prostowanie ramion. Wtedy to tego typu ćwiczenia stają się łatwiejsze i trudniej jest o kontuzję.

 

Sklep TopSlim w swojej ofercie posiada maszyny na triceps. Zapraszamy do zakupu.

Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com
Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij
pixel