Cornilleau

( ilość produktów: 8 )

Marka Cornilleau to marka francuska, specjalizująca się w produkcji stołów tenisowych.  Jej początki sięgają lat 50. XX wieku. Wtedy to Emile Cornilleau otworzył pierwszy zakład produkcyjny w Bonneuil les Eaux. Przez lata firma rozwijała się i doskonaliła swoje stoły, a obecnie jest jednym z najbardziej znanych producentów stołów tenisowych na świecie. Obecnie, Cornilleau swoje wyroby eksportuje do 75 krajów na całym świecie, a w Europie jest zdecydowanym liderem w swojej dziedzinie.

Wszystkie stoły produkowane są we Francji - Bonneuil les Eaux, tam też znajduje się centrum badań i rozwoju, którego działalność ma na celu projektowanie i opracowywanie produktów o najwyższej jakości i z precyzyjną dbałością o najmniejsze szczegóły.

Marka wyraża pasję do tenisa poprzez wytwarzanie innowacyjnych stołów do gry. Każdy produkt został zaprojektowany i wykonany tak, by zapewnił wspaniałe doświadczenia z gry każdemu użytkownikowi, bez względu na poziom zaawansowania i styl gry. 

Document
IdoSell Shop - Prawdziwe Opinie Klientów
4.24 / 5.00 (17 opinii)
pixel
Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij