Darmowa dostawa od 500,00 zł

TKO

( ilość produktów: 20 )

TKO Sports Group USA Ltd. została utworzona w 1996 roku przez Garego Kurtz’a. Z początku firma TKO zajmowała się sprzętem bokserskim (stąd nazwa Technical Knock Out). Z czasem firma ewoluowała w kierunku branży medycznej i fitness.

Obecnie pod nazwą TKO Strength & Performance marka TKO posiada bardzo szeroką ofertę produktów, począwszy od rękawic bokserskich i akcesoriów do sztuk walki, przez akcesoria do yogi i akcesoria do fitnessu jak hantle i kettle, aż po maszyny siłowe i nowoczesne kompleksowe rozwiązania do treningu funkcjonalnego.

TKO jest też właścicielem sześciu licencji na produkcję innych wyrobów, włącznie z galanterią skórzaną, czapkami oraz profesjonalną odzieżą sportową i fitness w USA, przez co stała się globalnie rozpoznawalną i cenioną marką oraz ma aspiracje osiągnąć pozycję lidera branży fitness już w najbliższych latach.

Misja firmy:

TKO to profesjonalne akcesoria fitness! Kwestią priorytetową TKO jest kontynuowanie tradycji marki, która będzie stanowiła wzór w branży fitness pod kątem innowacyjności i jakości produktów, niezbędnych przy promowaniu zdrowego i aktywnego stylu życia.

Kalendarium asortymentowe:

1996: Rozpoczęcie działalności od wprowadzenia na rynek sprzętu bokserskiego

1998: Uzupełnianie oferty o sprzęt fitness

2001: Wprowadzenie wolnych ciężarów

2002: Stojaki na akcesoria oraz szafki na sprzęt sportowy

2003: Wprowadzenie kompleksowej oferty akcesoriów fitness

2006: Ławki do użytku komercyjnego

2009: Maszyna Smith’a oraz maszyny siłowe do użytku komercyjnego

2015: Wprowadzenie kompletnej oferty sprzętu siłowego- maszyn półwolnych, stosowych oraz bram funkcjonalnych

 

TKO – „WHATEVER IT TAKES”

 

Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com pixel