Darmowa dostawa od 500,00 zł

NordicTrack

( ilość produktów: 17 )

NordicTrack to marka z wieloletnimi tradycjami. W swojej ofercie marka posiada między innymi domowe przyrządy fitness, wliczając w to światowej klasy bieżnie, urządzenia siłowe, rowerki, orbitreki, wioślarze oraz lekki sprzęt do ćwiczeń w domu. Od ponad 25 lat tworzy i ciągle udoskonala swoje produkty, aby stawały się coraz lepsze.

NordicTrack wykorzystuje najnowsze technologie, takie jak iFit Interactive Technology, Reflex, amortyzowane podkłady bieżni,system nagłośnienia oraz regulowane nachylenie, które pomogą każdemu w realizacji najwyższych celów treningowych.

Zaawansowana technologia oraz wysoka jakość wykonania to cechy, które wyróżniają markę NordicTrack wśród producentów sprzętu z branży fitness.

Gwarancja rozszerzona - użytek domowy

 

SZCZEGÓŁOWE WARUNKI GWARANCJI NA PRODUKTY NORDICTRACK

 

NordicTrack

 

Na produkty NordicTrack przewidziano 2 typy gwarancji, w zależności od ich rodzaju użytkowania (użytek domowy, półkomercyjny).

 

  • Gwarancją domową (Home) są objęte produkty, których przeznaczenie dopuszcza użytkowanie ich w warunkach domowych (w sposób normalny – okazyjnie, regularnie), a sprzęt używany jest przez nieprofesjonalnych użytkowników. Gwarancja ta wynosi minimum 2 latana wszystkie komponenty, przy czym:- silnik objęty jest 5-letnim okresem gwarancyjnym- na konstrukcję ramy przewidziano 10-letnią gwarancję.
  • Gwarancja półkomercyjna na produkty NordicTrack - niezależnie od rodzaju komponentu - wynosi 1 rok. Gwarancja ta określana jest mianem gwarancji komercyjnej light commercial i dotyczy produktów, których przeznaczenie dopuszcza użytkowanie ich w miejscach publicznych/komercyjnych (w sposób intensywny – w warunkach domowych lub w miejscach komercyjnych o niskim natężeniu, np. w siłowniach, ośrodkach rehabilitacyjnych). Dotyczy to sprzętu zaprojektowanego dla profesjonalnego/komercyjnego użytkownika.
Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com pixel