Garlando

( ilość produktów: 27 )
Od 1954 roku Garlando zajmuje się produkcją i wprowadzaniem do obrotu wysokiej jakości stołów do piłki nożnej, stołów bilardowych, stołów do tenisa i air hockeya, przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów.

Produkty Garlando są tworzone poprzez oryginalny połączenie tradycyjnego rzemiosła i najbardziej zaawansowanych technologii oraz wieloletnich badań, którego owocem są produkty bezpieczne i przyjazne w użytkowaniu.

Praca na dwóch różnych rynkach – sprzętu komercyjnego z mechanizmem wrzutników do monet (do zainstalowania w salonach, pubach, barach) oraz artykuły dla klientów indywidualnych (rodziny i instytucje). Garlando jest w stanie wykorzystać doświadczenia zdobyte w każdym sektorze, z korzyścią dla wszystkich użytkowników.

Ciągłe innowacje działu projektowego, dbałością o szczegóły w toku produkcji, to główne powody, które sprawiły, że firma jest światowym liderem w swojej branży. Garlando stało się synonimem jakości, niezawodności i innowacyjności. Potwierdzeniem tego faktu stało się otrzymanie  certyfikatu ISO 14001 nawiązującego do ekologicznego aspektu produkcji oraz bezpieczeństwa sprzętów użytkowych.

    Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
    Zamknij
    pixel