Darmowa dostawa od 500,00 zł

Krakpol

( ilość produktów: 8 )

Firma Krakpol S.A. to polski producent wysokiej klasy opakowań metalowych, drewnianych i tekturowych oraz aktywizujących zabawek służących szeroko pojętej rekreacji, a po części również sportowej rywalizacji. Przykładem tego typu przedmiotów są piłkarzyki, stoły do gry w bilard czy stoły do popularnego ping-ponga. Firma z Balic koło Krakowa może poszczyć się 60-letnią historią działalności – jej produkty eksportowane są do wielu krajów świata, w tym do Wielkiej Brytanii, USA, Kanady, Australii, Niemiec czy Francji. Oczywiście część produktów Krakpol S.A. trafia również na rynek Polski.

Dla kogo produkty tej polskiej marki?

Wyróżniające się doskonałą jakością wykonania, trwałe i nowoczesne piłkarzyki oraz inne rodzaje sprzętu dedykowanego szeroko pojętym sportowym grom towarzyskim to przedmioty, które mogą trafić na wyposażenie salonu gier, sali gimnastycznej, siłowni i wielu innych miejsc o podobnym charakterze. Oczywiście stoły bilardowe i inne modele sprzętu sportowo-rekreacyjnego Krakpol S.A. sprawdzą się również w zastosowaniach indywidualnych. Z powodzeniem można korzystać z nich w domach i mieszkaniach prywatnych, pod warunkiem wygospodarowania dla nich odpowiednio dużej przestrzeni użytkowej.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu TopSlim.pl, na którą składa się wiele kategorii sprzętu marki Krakpol, a przede wszystkim różne modele stołów piłkarskich i profesjonalnych stołów bilardowych. Jeśli lubisz sporty towarzyskie, zakup tego typu wyposażenia będzie strzałem w dziesiątkę! Przyjrzyj się dostępnym kategoriom sprzętu i zamów coś dla siebie lub na prezent dla bliskiej osoby.

Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com pixel