Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wioślarze hydrauliczne

( ilość produktów: 1 )

Wioślarz hydrauliczny inaczej nazywany ergometrem hydraulicznym jest jednym w rodzajów wioślarzy dostępnych w naszym sklepie. Wioślarz świetnie sprawdzi się do ćwiczeń w domu, na siłowni, czy też w klubie fitness. Opór w tym sprzęcie fitness wytwarzany jest przez tłoki hydrauliczne, zwane też siłownikami, które umieszczone są w wiosłach. Ten sprzęt fitness jest najmocniejszy ze wszystkich wioślarzy. Ich mały rozmiar pozwala też na ćwiczenia w mieszkaniu o małym metrażu. Dodatkowo jego praca jest cicha. Trening z użyciem wioślarza hydraulicznego nawet nocną porą nie zakłóci ciszy nocnej.

 

wioślarz do ćwiczeń

 

Wioślarz hydrauliczny — efekty

Podczas ćwiczeń na wioślarzu hydraulicznym, całe ciało wprawiane jest w ruch. Twoje plecy, nogi, ręce będą dość intensywnie pracować. Jednocześnie tkanka mięśniowa będzie się odbudowywać, tworząc pięknie wyrzeźbione ciało. Pozbędziesz się „oponki” z brzucha. Twoja wydolność oddechowa i krążeniowa się poprawi. Wzmocnisz kondycję swojego ciała i dotlenisz swój organizm. Aktywność fizyczna spowoduje wyrzut endorfin. Ze „smutasa”, zamienisz się w „wesołka". Pozbędziesz się stresu związanego z pracą. Ćwicząc na wioślarzu, możesz połączyć tę aktywność z np. oglądaniem telewizji. Poczujesz się odprężony i odstresowany.

 

Komu przyda się trening na wioślarzu hydraulicznym?

Z ergometru hydraulicznego korzystać mogą:

  • kobiety i mężczyźni
  • osoby zaczynające uprawiać sport
  • zawodowi sportowcy
  • osoby borykające się z problemami zrzucenia wagi

 

wioślarz hydrauliczny

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ergometrów hydraulicznych dostępnych w naszym sklepie.

Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com
Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij
pixel