Bieżnia LOOP Walk

( ilość produktów: 3 )

W tej kategorii znajdują się bieżnie treningowe, które zrewolucjonizowały trening domowy. Cienka bieżnia LOOP to młodsza siostra swojej poprzedniczki, zajmującej dużo mniej przestrzeni. Płaska bieżnia doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie liczy się każdy centymetr. Mogą być to zarówno małe kawalerki w bloku, jak i przydomowe działki czy garaże. Czytaj więcej: Bieżnie Loop Walk

Bieżnia elektryczna slim to doskonały wybór dla wszystkich tych, którzy z różnych względów nie mają czasu na regularne odwiedzanie siłowni. Mimo to chcieliby pozostać w dobrej formie. Wykorzystując bieżnię slim w domu, można upiec dwie pieczenie na jednym ogniu: wykonać trening i oglądać ulubiony serial, czytać książkę, czy pracować na komputerze. Bieżnia domowa LOOP Walk została wykonana z trwałych elementów, a intuicyjny interfejs pozwala na prace w wielu trybach dostosowanych do użytkownika.

 

Płaska bieżnia

 

Najważniejsze atuty bieżni Loop:

  • Niewielkie rozmiary: bieżnie mogą być użytkowana nawet w małych pomieszczeniach, małych mieszkaniach w blokach. Nie ma także problemów z ich przechowywaniem i przenoszeniem.
  • Cicha praca: dzięki temu, na bieżniach trenować można o każdej porze dnia i nocy. Nie ma obawy, że cisza domowników lub sąsiadów zostanie zakłócona. 
  • Solidność wykonania: mimo niewielkich rozmiarów, bieżnie wykonane są bardzo solidnie, z materiałów najwyższej jakości. Jest to gwarancją komfortowego i bezpiecznego treningu.

 

Warto zaznaczyć, że solidna konstrukcja bieżni nie wpływa na wagę. Dlatego też urządzenie może być z łatwością przenoszone i przesuwane. Zachęcamy do zakupu płaskiej bieżni LOOP Walk, którą można znaleźć w sklepie Topslim.pl.

Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij
pixel