Power Plate

( ilość produktów: 2 )

Power Plate z biegiem lat stał się silną i rozpoznawalną marką. Klienci identyfikują się z wartościami oraz wizerunkiem marki: prestiż, innowacja, jakość, styl, skuteczność i wyłączność. Powyższe wartości i wizerunek kształtowane są zarówno przez reklamę, jak i wielu ambasadorów. Firma zajmuje się produkcją urządzeń fitness opartych o ruchy wibracyjne. Są to masażery, platformy wibracyjne i pistolety do masażu.

Wiele gwiazd i znanych osobistości wypróbowało sprzęty marki Power Plate i są zachwyceni osiągniętymi rezultatami. Celebryci, którzy polecają Powe Plate to m. in. Jennifer Lopez, The Rock Johnson, Morgan Freeman, Claudia Schiffer i Joanna Krupa. 

Marka Power Plate otrzymała jedną z prestiżowych nagród CoolBrands (obok takich marek jak Aston Martin, Ferrari, Rolex czy Apple). Power Plate otrzymuje również od wielu lat nagrodę Bodylife - nagroda przyznawana co rocznie poprzez badanie ponad 500 studiów handlowych w krajach niemieckojęzycznych. Pod uwagę bierze się wiele kryteriów. Jest to bardzo prestiżowa, ważna nagroda. Poza tym, Power Plate otrzymała wiele certyfikatów. Są to m. in. certyfikat niemieckiego stowarzyszenia odnowy biologicznej i nagroda przeciwstarzeniowa ze Szwajcarii. 

Zaufane Opinie IdoSell
4.55 / 5.00 83 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-07-03
Szybko i solidnie
2020-07-10
polecam
Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij
pixel