2016-07-22

Zacznij przygodę z fitnessem z HORIZON ANDES 3e!

Horizon Fitness

Bycie fit sprawia, że czujemy się świetnie, ale nie zawsze dochodzenie do doskonałej formy fizycznej jest łatwe i przyjemne. Jeśli mamy dobry sprzęt ćwiczenie oraz zdobywanie kondycji może być również przyjemnością. Maszyny eliptyczne to wszechstronne urządzenia treningowe, nie obciążające stawów, świetne zarówno dla początkujących adeptów fitnessu jaki dla zaawansowanych Użytkowników. Każdy model maszyny eliptycznej Horizon Fitness to doskonały wybór. Ruch jest płynny i odzwierciedla naturalny sposób poruszania się, a wszystko, począwszy od łatwego wejścia na urządzenie poprzez niewielki rozstaw pedałów zostało opracowane tak, by ergonomia ruchu była optymalna na każdym etapie ćwiczenia.

Horizon Fitness KONSTRUKCJA NA 6!
KONSTRUKCJA NA 6!: Maszyna eliptyczna powinna poruszać się w ten sam sposób co Ty. I właśnie o to chodzi w konstrukcji ram urządzeń Horizon Fitness. Określiliśmy 6 punktów, które sprawiają, że sposób poruszania się na naszych urządzeniach jest jak najbardziej naturalny.


Idealne ustawienie pedałów
Minimalny rozstaw pedałów sprawia, że stopy są ustawione w naturalny sposób przez to biodra i plecy nie są narażone na obciążenia.

 

Prosta postawa
Prosta sylwetka w trakcie treningu to nie tylko wygoda, ale także droga do osiągnięcia szybkich rezultatów.

 

Niskie wejście
Pedały zostały umiejscowione nisko nad ziemią, by łatwo i bezpiecznie można było wejść na urządzenie.

 

Optymalne ustawienie uchwytów
Uchwyty znajdują się na wysokości odpowiedniej zarówno dla niskich jaki wysokich Użytkowników.

 

Naturalny sposób poruszania się
Pedały poruszają się tak, że odzwierciedlają rzeczywisty sposób biegania.Duże koło zamachowe
Duże koło zamachowe sprawia, że ruch jest cichy i płynny, a zakres regulacji duży.ANDES 3E: Zacznij przygodę z fitnessem z Andes 3E! Prosty montaż, szybki sposób składania sprawia, że urządzenie jest łatwe do przechowywania w domu, a ergonomia ruchu i długi krok sprawiają, że Andes 3E jest doskonały w użyciu.Cena:  4490zł 2990zł Orbitrek ANDES 3E Horizon Fitness

Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij
pixel