2018-05-08

Trampoliny Super Sun - bezpieczne trampoliny ogrodowe!

Trampolina Super Sun została przetestowana zgodnie z najwyższymi europejskimi standardami bezpieczeństwa EN-71 w placówkach testowych TÜV SÜD. Zastosowane komponenty zostały wykonane ze sprawdzonych materiałów. Solidna i trwała rama pokryta antykorozyjną powłoką, stabilne nogi, mocna, wodoodporna mata do odbić odporna na  promienie UV czy innowacyjna konstrukcja wewnętrznej siatki uniemożliwiająca skakanie po sprężynach oraz osłonie, to tylko niektóre atuty trampoliny. W trampolinach Super Sun duży nacisk położono na bezpieczeństwo. W związku z tym, trampolina Super Sun to  gwarancja w 100% bezpiecznego, kilkukrotnie przetestowanego sprzętu, spełniającego najwyższe standardy jakości, wykonanego w fabrykach wyposażonych w nowoczesne linie produkcyjne i oprzyrządowanie odpowiadające najbardziej  restrykcyjnym standardom europejskim. 
Trampolina Super SunCo wyróżnia trampoliny Super Sun?
  • Górne mocowanie siatki - umieszczony w górnej części siatki ring mocujący wykonany z włókna szklanego, wzmacnia konstrukcję trampoliny i jej stabilność. Dodatkowo, zabezpiecza siatkę przed zsuwaniem się oraz zapewnia jej odpowiedni naciąg.
  • Wewnętrzna siatka - wewnętrzna siatka gwarantuje bezpieczną zabawę, eliminując ryzyko upadku na sprężyny lub słupki.
  • Wyprofilowane słupki pionowe - słupki są podwójnie zabezpieczone - miękką pianką oraz siatką. Ich wyprofilowany kształt zmniejsza ryzyko uderzenia o nie przy dynamicznym wpadnięciu na siatkę.
  • Nogi w kształcie litery W - nogi w kształcie litery W są bardziej stabilne od standardowych konstrukcji nóg w kształcie litery U. Rurki o dużej średnicy i grubości gwarantują wytrzymałość i stabilność trampoliny.
  • Sprężyny - sprężyny wykonane są z licznych zwojów stalowych odpornych na odkształcenia. Dodatkowo poddane są procesowi hartowania i ocynkowania, dzięki czemu są odporne na czynniki atmosferyczne.
  • Wytrzymała mata (batut) - wytrzymała, wodoodporna, odporna na rozciąganie, elastyczna, 8-krotnie zszywana mata z atestem bezpieczeństwa.
  • Zabezpieczenie wejścia - pionowe wejście na trampolinę zamykane jest na solidny zamek błyskawiczny.
  • Konstrukcja - cała konstrukcja metalowa jest ocynkowana, nie posiada żadnych ostrych krawędzi. Dodatkowo, została pokryta i zabezpieczona powłoką, która zapewnia optymalną ochronę przed korozją.


Trampoliny Super SunSuper Sun

Zaufane Opinie IdoSell
4.57 / 5.00 87 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-06-28
tak oceniam na piątke
2020-07-05
Produkt wysokiej jakości wykonanie, waga zgodna z opisem na produkcie.
Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij
pixel