2017-10-10

Titanium Sport - polski producent sprzętu sportowego

Firma Titanium Sport swoją siedzibę ma w Nowinach pod Kielcami (woj. świętokrzyskie). W tej samej lokalizacji znajdują się hale produkcyjne, magazyn oraz biuro. Dzięki temu, przepływ informacji jest błyskawiczny, a klient w szybkim czasie może cieszyć się zamówionym sprzętem. Produkty Titatanium Sport są w 100% polskimi produktami!

Titanium Sport od wielu lat produkuje sprzęt dla dużych sieci handlowych z Polski i Europy. Po różnorodnych analizach rynku, firma postanowiła produkować sprzęt według własnej filozofii, eliminując błędy popełniane przez konkurencję. Dzięki dogłębnym analizom, firma zaczęła produkować sprzęt, w którym zastosowano grubsze łączniki, profile o grubszej ściance oraz grubszą tapicerkę, co znacząco wpłynęło na jakość, wytrzymałość i żywotność sprzętu.

Titanium Sport
Titanium Sport w procesie produkcyjnym wykorzystuje najnowsze technologie z zakresu obróbki metali. Produkty wykonane są z najwyższą precyzją. Idealne spasowanie elementów zapewnia wytrzymałość która jest rzadko spotykana u konkurencji. Dzięki dużym inwestycjom poczynionym na park maszynowy firma posiada najnowocześniejsze w kraju zaplecze do produkcji sprzętu siłowego.
Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij
pixel