Darmowa dostawa od 300,00 zł
2018-10-26

Poszerzenie oferty o stoły do tenisa marki Cornilleau

Marka Cornilleau to francuska marka, która specjalizuje się w produkcji stołów tenisowych.  Jej początki sięgają lat 50. XX wieku. Wtedy to Emile Cornilleau otworzył pierwszy zakład produkcyjny w Bonneuil les Eaux. Przez lata firma rozwijała się i doskonaliła swoje stoły, a obecnie jest jednym z najbardziej znanych producentów stołów tenisowych na świecie. Obecnie, Cornilleau swoje wyroby eksportuje do 75 krajów na całym świecie, a w Europie jest zdecydowanym liderem w swojej dziedzinie.

Wszystkie stoły produkowane są we Francji - Bonneuil les Eaux, tam też znajduje się centrum badań i rozwoju, którego działalność ma na celu projektowanie i opracowywanie produktów o najwyższej jakości i z precyzyjną dbałością o najmniejsze szczegóły.


Gra w tenisa na stole marki Cornilleau

Wszystkie stoły marki Cornilleau są zgodne z europejską normą jakości i bezpieczeństwa dla stołów tenisowych EN-14468-1. Stoły sięgają ponad tę normę, by użytkownikom dać gwarancje najwyższego bezpieczeństwa i niezawodności. 


Cornilleau produkuje stoły typu INDOOR oraz OUTDOOR. Stoły wewnętrzne mają gwarancję 3-letnią, z kolei stoły zewnętrzne - aż 10-letnią! Gwarancja obejmuje wszystkie elementy stołu:  blat oraz elementy ramy. Gwarancja obejmuje: rozwarstwienie, deformację, znikanie znaczników (np. linii). Marka wyraża pasję do tenisa poprzez wytwarzanie innowacyjnych stołów do gry. Każdy produkt został zaprojektowany i wykonany tak, by zapewnił wspaniałe doświadczenia z gry każdemu użytkownikowi, bez względu na poziom zaawansowania i styl gry. 

Stoły do tenisa marki Cornilleau cechuje wysoka jakość w stosunku do ceny. Jeśli szukasz stołu do tenisa, wybierz produkt tej marki, a na pewno będziesz zadowolony!

Polecane

Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij
pixel