Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2020-12-04

Nowości od Flow Fitness - sprzęt fitness

Nowością w ofercie naszego sklepu są produkty Flow Fitness - holenderskiej marki zajmującej się produkcją sprzętu fitness. 

 

Flow Fitness jest to marka, której początki to mały pokój w akademiku w Amsterdamie. Dwóch, młodych mężczyzn, Garben van Kalsbek oraz Koen de Jong, dostało zlecenie od popularnej firmy Reebok. Skończyło się to na stworzeniu świetnego projektu bieżni I-Run. Z tej udanej próby zrodził się pomysł na utworzenie własnej marki — Flow Fitness. Był to strzał w dziesiątkę. W ciągu dwóch lat od rozpoczęcia produkcji firma zyskała ponad 100 punktów sprzedaży. Potwierdzeniem sukcesu są trzykrotnie zdobyte nagrody Gazellen od Financieel Dablad dla najszybciej rozwijającej się holenderskiej firmy. Popularność firmy sięgnęła całego globu. W tej chwili produkty marki Flow Fitness dostępne są m.in. w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Holandii oraz oczywiście w Polsce.

 

Misją firmy jest tworzenie lepszego życia poprzez poprawę zdrowia i kondycji w stylowy sposób. Ma to też związek z częścią nazwy firmy - flow, czyli z angielskiego płynność. Autorzy marki dążą do tego, aby ich produkty pomagały osiągnąć właśnie to uczucie flow i pozytywnie wpływać na życie innych ludzi.

 

Design produktów marki Flow Fitness idzie z duchem czasu. Są to nowoczesne i eleganckie sprzęty, które wpasują się nawet w najbardziej szykowne wnętrze. Cały czas grono ekspertów testuje sprzęty pod kątem bezpieczeństwa, wytrzymałości i użyteczności. To gwarantuje, że produkty wykonano z wysokiej jakości materiałów.

 

 

 

 

W ofercie sklepu TopSlim znajdą Państwo szeroką gamę sprzętów marki Flow Fitness. Zdecydowanym hitem jest bieżnia do chodzenia DTM100i Flow Fitness. Wspomniana bieżnia jest składana w pół, co ułatwia jej przechowywanie, a tym samym nie zajmuje wiele miejsca. Zmieści się nawet pod łóżkiem. Fajną opcją jest kompatybilność części bieżni elektrycznych z aplikacjami urozmaicającymi treningi takimi jak:

 

  • Kinomap udostępniający wiele kilometrów realistycznych tras.
  • Zwift umożliwiający rywalizację z innymi zawodnikami z całego świata.

 

Takie dodatki jak uchwyt na bidon, uchwyt na tablet lub łącze Bluetooth są świetnym urozmaiceniem i znacznie ułatwiają wykonywanie ćwiczeń. Sensory dotykowe mierzące puls ułatwiają monitorowanie przebiegu treningu. Część rowerków np. Turner DHT2500i lub Perform B2i mają obniżoną ramę, co sprawia, że nawet starsze osoby nie będą miały problemu z zejściem lub wejściem na siodełko. Dzięki temu rowerki Flow Ftiness nadają się także do zajęć rehabilitacyjnych.

 

Zobacz wszystkie produkty Flow Fitness.

 

 

 

Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com
Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij
pixel