Darmowa dostawa od 500,00 zł
2021-01-29

Nowość! Marka rowerów spinningowych Body Bike

Body Bike jest nowością w sklepie TopSlim. Duńska marka w swojej ofercie ma wiele modeli designerskich rowerów stacjonarnych. Przede wszystkim specjalizuje się w produkcji halowych, dość oryginalnych rowerów spinningowych.

 

Złotą myślą Body Bike jest „tak jak ziemia obraca się wokół słońca, a Księżyc wokół ziemi, tak Body Bike obraca się wokół rowerów stacjonarnych". Ich celem jest promowanie zdrowego stylu życia i zamiłowania do jazdy na rowerze z dużym naciskiem na bezpieczeństwo użytkowników.

 

Firma swoją działalność zaczęła w połowie lat 90. Jej motto to dążenie do perfekcji w tym, co robią. Jak przystało na skandynawską firmę, produkty Body Bike charakteryzują się prostotą i funkcjonalnością. Wiele lat doświadczenia, posiadana wiedza i chęci rozwoju pomogły w osiągnięciu dużego, międzynarodowego sukcesu.

 

 

Body Bike spośród innych marek produkujących rowery spinningowe wyróżnia nieszablonowy wygląd ich produktów. Osłony boczne chronią użytkownika przed obracającym się kołem zamachowym, zabezpieczają elementy wewnętrzne, co zapewnia wysoką trwałość i elegancki wygląd produktu. Odpowiednia odległość pomiędzy hamulcem a uchwytami gwarantuje bezpieczeństwo. Mechanizm korbowy wykonany jest z jednego elementu, co zapewnia odpowiednią trwałość i odporność na uszkodzenia. Zastosowanie napędu na pas gwarantuje cichą i płynną pracę rowerku spinningowego. Hamowanie w rowerkach Body Bike odbywa się w mechanizmie korbowym, nie w kole zamachowym tak jak dzieje się we wszystkich innych rowerkach. Wykonanie klocków hamulcowych z kevlaru nie wymaga ich konserwacji. Rowerek posiada wiele przydatnych szczegółów takich jak system SMART Charge, uchwyt na bidon, łącze Bluetooth czy regulacja siodełka i kierownicy SMART Release. Użytkownik jest w pełni zadowolony i usatysfakcjonowany zakupionym rowerkiem.

 

Tutaj zobaczysz wszystkie produkty Body Bike w naszym sklepie.

 

Polecane

Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com pixel