2018-06-05

Nowość!! Bieżnie Sky Walk od HMS - płaskie jak telefon!


Sky WallBieżnie Sky Walk Be06 i Sky Walk B08 są Hitem wśród bieżni, są to bieżnie na miarę XXI wieku: lekkie, płaskie i intuicyjne w obsłudze. Wykorzystano tu design najnowocześniejszych telefonów komórkowych w możliwie najbardziej eleganckiej formie, cieniutkiej podstawie z wbudowanym wyświetlaczem cyfrowym, bez zbędnej górnej ramy, dużego komputera oraz podłokietników. Bieżnia w pozycji pionowej zajmuje jedynie 0,06 m2 przestrzeni, więc minimalnie mało! Bieżnie są bardzo lekkie i poręczne, dzięki czemu można je swobodnie transportować i przechowywać w dowolnym miejscu, np. pod łóżkiem czy za zasłoną.

Bieżnie posiadają intuicyjny system rozpoczynania treningu, a także nowoczesny system kontroli prędkości. Aby uruchomić bieżnię, wystarczy wejść na jej pas. Gdy osoba ćwicząca jest bliżej wyświetlacza - prędkość wzrasta, natomiast gdy przesuwa się do tylnej części bieżni - prędkość zmniejsza się. 

BE06 i BE08


Wyświetlacz pokazuje dystans, czas treningu oraz ilość zrobionych kroków. Bieżnie Sky Walk są bardzo ciche - poziom hałasu to zaledwie 65 dB!Wyświetlacz w bieżniach Sky Walk


Modele Sky Walk BE06 i Sky Walk BE08 różnią się jedynie tym, że BE08 ma zainstalowaną poręcz oraz o 2 km/h większą prędkość maksymalną. Dostępne są w dwóch kolorach: szarym i różowym. W bieżniach zastosowano innowacyjny system łączenia za pomocą śrub. Oprócz tego, wyposażono je w system absorbujący wstrząsy podczas biegu. Poręcz zamontowana w modelu BE08 jest gwarancją bezpieczeństwa i dodatkowym komfortem podczas szybkiego biegu. Działanie poręczy oparte jest na mechanizmie teleskopowym (jak np. bagażnik w samochodzie), który ustawia poręcz w określonej pozycji oraz zapobiega niekontrolowanemu jej opuszczaniu.


Bieżnie Sky Walk
Bieżnia Sky Walk
Bieżnia Sky Walk
Bieżnia Sky WalkBieżnia Sky Walk z poręczą


Bądź na czasie, zrób trening na miarę XXI wieku! To najmniejsze i najbardziej instynktowne bieżnie na rynku!
Document
IdoSell Shop - Prawdziwe Opinie Klientów
4.46 / 5.00 (52 opinii)
pixel
Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij