Darmowa dostawa od 300,00 zł
2018-10-09

Nowość! Akcesoria do jogi marki GAIAM

Gaiam tworzą osoby, które od długiego czasu trenują jogę i joga jest częścią ich życia. Dlatego też, każdy produkt tej firmy jest tworzony z troską o wszelkie detale i jakość wykonania. Produkty tworzone są przez joginów dla joginów.  Dużą zaletą Gaiam jest fakt, że ceni środowisko, zdrowie, sprawność i rozwój osobisty. 


Baner GAIAM


W greckiej mitologii bogini Gaja utożsamiana była z początkiem wszystkiego, a obecnie nazywa się ją Matką-Ziemią. To właśnie zainspirowało twórców marki Gaiam przy tworzeniu nazwy oraz ideologii firmy: planeta i jej zdrowie. Wszelkie materiały użyte do produkcji akcesoriów są przyjazne dla środowiska i człowieka. 
"Gaia, I'm", czyli GAIAM = Jestem Ziemią. Jeśli dbamy o środowisko - dbamy o swoje ciało, umysł, jesteśmy szczęśliwsi, mocniejsi i kreatywni. Jeśli żyjemy w harmonii z samym sobą oraz ze wszystkim co nas otacza, jesteśmy w stanie dostrzec więcej i zarazem dać więcej od siebie. 


Baner GAIAM akcesoria do jogi


Ćwiczeń jogi potrzebują wszyscy bez względu na to, jaki wykonują zawód: nauczyciele, lekarze, prezesi firm, studenci, wszyscy. Każda osoba powinna skorzystać z tej formy aktywności by budować wewnętrzną siłę, zyskać elastyczność i odnaleźć spokój i harmonię. 

Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij
pixel