2017-09-13

Nautilus International już w Polsce!

Nautilus - to jeden z liderów sprzedaży na rynku fitness USA. Linia produktowa to półka klasy PREMIUM i składa się z dwóch rodzajów bieżni, orbitreka, rowerka pionowego i poziomego. Sprzęty te dają możliwość śledzenia swoich aktywności za pomocą wielu kompatybilnych aplikacji. Wszystko dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth, za pośrednictwem którego łączą się z urządzeniami mobilnym i dają możliwość przesłania danych treningowych do ulubionych serwisów. Dodatkowo obydwa modele bieżni oraz orbitrek zostały wprowadzone na zupełnie nowy, znacznie wyższy poziom przeprowadzenia treningu w trybie tzw. wirtualnej rzeczywistości, który zapewnia im integracja z platformą RunSocial. Platforma RunSocial sprawi, że dodatkowo razem z Tobą będą mogli trenować znajomi i inni użytkownicy sprzętów z rodziny Nautilus, przeprowadzający swój trening w tym samym czasie co Ty, niezależnie od tego w jakiej części świata się znajdują. Wszystko to przeżyjesz w trybie rzeczywistym a na ekranie Twojego urządzenia Apple (iPhone, iPad i Apple TV) będziesz mógł obserwować wirtualną postać osoby z którą trenujesz i towarzyszyć jej lub rywalizować z nią.
   Nautilus


Bowlex -
wyprodukował dwa modele, które są totalnym hitem na światowy rynku. Są to modele M3 oraz M5, które łączą w sobie orbitrek i stepper. Sprzęty tej marki zostały wielokrotnie nagrodzone w prestiżowych rankingach sprzętów o najlepszym designie. Są to urządzenia, które zarówno umożliwiają Ci komfortowy, bezpieczny i efektywny trening, a także pozwolą Ci na oszczędność miejsca. Orbiitrek + stepper marki Bowflex jest niezwykle stylowym i ekskluzywnym urządzeniem.


Bowflex banerSchwinn
- produkty tej marki są dostępne na rynku od ponad 50 lat. Sławę marka zdobyła przede wszystkim produkcją rowerów treningowych. Obecnie, w linii produktów Schwinn znajduje się rower treningowy oraz bieżnia i orbitrek. Markę tę wyróżniają najwyższe standardy zarówno technologiczne jak pod względem designu. Oprócz tego, sprzęty są kompatybilne z takimi stronami jak Schwinn Connect™, Under Armour czy MyFitnessPa, które dają możliwość eksportowania informacji o odbytych treningach przy użyciu wbudowanego portu USB. 

Schwinn baner
Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij
pixel