Darmowa dostawa od 500,00 zł

Jak wybrać hantle?

Hantle to bardzo popularne narzędzie sportowe wykorzystywane w różnego rodzaju ćwiczeniach, m. in. fitness, rozwojowych oraz ogólnych, a także rehabilitacyjnych. Przeznaczone są zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn (chociaż hantle dla pań pod pewnymi względami różnią się od modeli dla panów – są lżejsze i wyposażone w cieńszą rączkę). Odpowiednio dobrane hantle oraz zestawy ćwiczeń przynoszą bardzo dobre rezultaty. Co zatem warto o nich wiedzieć i pod jakim kątem dopasowywać je do własnych potrzeb?

Jak wybrać hantle?

 

 

 Na skróty…

 

 

Zalety hantli i ćwiczeń z nimi

Ćwiczenia z hantlami, podobnie zresztą jak i same hantle, posiadają szereg zalet. Oto najważniejsze spośród nich.

 • W porównaniu z wieloma innymi sprzętami sportowymi hantle nie są drogie i nie zajmują dużo miejsca, ich przechowywanie nie przysparza zatem jakichkolwiek problemów. Można zabrać je ze sobą np. do pracy czy na wakacje.
 • Ćwiczenia z hantlami można wykonywać samodzielnie – nie jest to tego potrzebna osoba asystująca jak np. przy treningu ze sztangami.
 • Ćwiczenia z hantlami są bezpieczne dla stawów, ponieważ dłonie względem tułowia układają się w zupełnie naturalny sposób.
 • Zakres ruchu ciężarem jest przy treningu z hantlami jest zwiększony, co przekłada się na lepszą skuteczność ćwiczeń angażujących mięśnie do pracy ze stosunkowo dużą częstotliwością.
 • Trening doskonale wzmacnia różne grupy mięśni, m. in. mięśnie ramion.
 • Ćwiczenia z hantlami pomagają w utrzymaniu prawidłowej postawy ciała.
 • Trening ładnie modeluje ciało.
 • Ogólna kondycja organizmu ulega poprawie.
 • Trening pozytywnie wpływa na psychiczne samopoczucie.
 • Ćwiczenia z hantlami są idealne dla osób planujących domowe treningi. Nie każdy dysponuje czasem bądź możliwościami, by systematycznie odwiedzać siłownię lub klub fitness.

 

Jakość nade wszystko

Hantle dostępne są w bardzo wielu modelach. Najlepiej zaopatrywać się w nie w sklepach sportowych, stawiając na uznane i liczące się marki takie jak m. in. Body Sculpture, Hop-Sport, Insportline, Kettler, Adidas TSR, Reebok, Marbo, TKO. Ceny są zróżnicowane – od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Najdroższe są oczywiście narzędzia profesjonalne, przeznaczone do użytku na siłowniach, gdzie wyposażenie musi być dostosowane do dużej częstotliwości oraz intensywności treningów. Jakość hantli znajduje przełożenie na jakość treningu. Produkty pochodzące z asortymentu renomowanych producentów są wykonywane z wysokogatunkowych materiałów, dzięki czemu odznaczają się dłuższą żywotnością aniżeli modele typu „no name” oraz lepszą wytrzymałością. W markowej ofercie każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Cała oferta hantli znajduje się w dziale "hantle".

 

 

Rodzaje hantli

Mając na uwadze urozmaicone potrzeby oraz możliwości użytkowników, hantle można podzielić na kilka kategorii – głównymi kryteriami decydującymi o przypisaniu hantli do danej kategorii są ich masa oraz materiał, jakiego użyto do ich wykonania. W tabeli poniżej przedstawiono i opisano poszczególne rodzaje hantli.

 

Rodzaj hantli Opis
hantle winylowe ich wewnętrzna część zrobiona jest z masy betonowej, zaś zewnętrzna z winylu. Zakończenia są tu okrągłe. Aby hantle nie turlały się po podłodze, zastosowano w zakończeniach żłobienia. Waga hantli mieści się najczęściej w zakresie 1,5 - 5 kg. Są one dość duże - niezalecane dla osób o małych dłoniach
hantle neoprenowe ich wewnętrzna część jest zrobiona z żeliwa,  natomiast powłoka zewnętrzna jest neoprenowa (odmiana kauczuku syntetycznego). Dzięki temu, hantle dobrze leżą w dłoni i nie ślizgają się (dobrej jakości neopren nie wchłania wilgoci). Waga hantli waha się od 0,5 do 5 kg.
hantle z uchwytami do ich produkcji używany jest najczęściej neopren. Uchwyt jest zapinany na rzep, co niewątpliwie jest plusem hantli, ponieważ takie rozwiązanie świetnie chroni przed wyślizgnięciem się hantli z dłoni. Minusem natomiast jest to, że powierzchnia dobrze wchłania wilgoć, co powoduje brzydki zapach i szybkie zużywanie się hantli
hantle gumowane

odznaczają się znakomitymi właściwościami antypoślizgowymi. Można tu wyróżnić trzy rodzaje:

 • w całości pokryte gumą - są nieduże, a ich waga oscyluje w granicach 0,5-5 kg
 • gumowane jedynie na zakończeniach - waga sięga nawet do 50-60 kg
 • gumowane jedynie nakładki

 

Kolejny podział hantli to podział ze względu na możliwość ich regulacji. Wyróżnia się tutaj:

 • hantle stałe - które nie mają możliwości regulacji. Mają określoną wagę i nie można jej zmienić
 • hantle regulowane - są to hantle, których wagę można regulować poprzez dokładanie lub zdejmowanie obciążeń. Jest to idealne rozwiązanie w przypadku, gdy np. z hantli korzysta więcej niż jedna osoba (przykładowo mężczyzna i kobieta)

 

Rodzaj treningu

Decydując się na któryś z omówionych powyżej rodzajów hantli, trzeba mieć na względzie przede wszystkim swoje potrzeby oraz oczekiwania względem treningu – jego typ odgrywa w tym kontekście bardzo ważną rolę. Kierując się zatem tym właśnie aspektem, należy pamiętać o kilku sprawach.

 • Trening siłowy – wymaga on posiadania co najmniej kilku kompletów hantli różniących się wagą (ewentualnie można zaopatrzyć się w krótki gryf oraz w obciążenia). Hantle, w których jest możliwość regulowania natężenia, są wielce praktyczne i pomocne w treningu siłowym, albowiem pozwalają na „podkręcenie” intensywności treningu.
 • Trening aerobowy – tego typu ćwiczenia są najchętniej wybierane przez kobiety. Cechuje je spore zróżnicowanie, a niektórym spośród nich towarzyszą dość gwałtowne ruchy. Dlatego też trzeba mieć absolutną pewność, że hantle nie wyślizgną się z rąk – polecane są tu zatem modele z uchwytami.
 • Trening dla osób początkujących – komuś, kto dopiero rozpoczyna swoją przygodę z ćwiczeniami, są zalecane lekkie hantle, na początek najrozsądniej zdecydować się na modele o wadze wynoszącej 0,5 kg. W miarę upływu czasu i nabierania wprawy w treningach można stopniowo zwiększać wagę hantli. Mięśnie muszą mieć czas, by przywyknąć do ćwiczeń z obciążeniami, tak więc „na dzień dobry” nie ma co ich zbytnio forsować.

 

Wskazówki dla kupujących

W tym miejscu warto wspomnieć jeszcze o kilku dosyć istotnych kwestiach, które mogą pomóc w wyborze najbardziej odpowiednich hantli.

 • Kupując hantle, nie zaszkodzi wykonać po kilkanaście powtórzeń jakiegoś nieskomplikowanego ćwiczenia. W ten prosty sposób można przekonać się czy wybrany model jest za ciężki lub wręcz przeciwnie – zbyt lekki. Ważne tutaj jest też to, czego oczekuje od treningu dana osoba – czy stawia raczej na budowanie siły, czy też może wytrzymałości. Jeśli na to pierwsze, najlepszą opcją będą hantle o mniejszej wadze, ale ilość powtórzeń określonych ćwiczeń należy zwiększać. W przypadku pracy nad wytrzymałością jest odwrotnie – cięższe hantle i mniejsza ilość powtórzeń.
 • Ważnym czynnikiem przeświadczającym o wyborze hantli jest to, którą grupę mięśni chce ćwiczyć użytkownik. Najrozsądniej zatem mieć zawsze pod ręką kilka kompletów przystosowanych do rozmaitych ćwiczeń – z mniejszym bądź większym obciążeniem.
 • Zaleca się ćwiczenia, przy okazji których wypróbowywane są hantle o różnej wadze.

 

Funkcjonalność i bezpieczeństwo

Istotnymi kryteriami wyboru hantli są funkcjonalność oraz bezpieczeństwo ich użytkowania. Warto więc przyjrzeć się im zakończeniom. Tradycyjnie spotykane są zakończenia owalne – niestety, nie należą one do zbyt praktycznych, ponieważ po odłożeniu na podłogę zaczynają się turlać. Praktyczniejsze są zatem modele o zakończeniach np. kwadratowych bądź trójkątnych. W trakcie ćwiczeń niejednokrotnie zdarza się i tak, że hantle wyślizgują się z dłoni – w ten sposób można nie tylko porysować podłogę, ale też i sobie zrobić krzywdę, zwłaszcza gdy hantle odznaczają się większą wagą. Aby unikać takich sytuacji, należy zwracać uwagę na materiał, z jakiego hantle zostały wykonane – np. modele neoprenowe bądź gumowe amortyzują upadki. Innym rozwiązaniem może być przykładowo zaopatrzenie się w hantle z uchwytami.

 

O czym pamiętać podczas treningu?

Ćwiczenia z hantlami wymagają pamiętania o kilku sprawach. Dzięki tym wskazówkom można mówić o bardziej efektywnym treningu. Na szczęście wszystkie poniższe odruchy można bez problemu przekuć w nawyki.

 • Podczas ćwiczeń, przy wyproście, nie wolno blokować kolan oraz łokci.
 • Wszystkie ćwiczenia powinny być wykonywane bardzo płynnie.
 • Wykonując podnoszenie bądź przysiad, osoba ćwicząca nie powinna zapominać o zatrzymaniu ciężaru na sekundę.
 • W trakcie treningu trzeba umiejętnie pracować z oddechem, robiąc wydech przy unoszeniu hantli i nabierając powietrza przy ich opuszczaniu. Warto przy tej sposobności nadmienić, iż właściwe oddychanie jest pomocne nie tylko w trakcie ćwiczeń, ale przydaje się też i wielu innych, codziennych sytuacjach.

Tutaj trzeba jeszcze koniecznie dodać, iż żaden trening nie przyniesie spodziewanych rezultatów bez odpowiedniej diety (dotyczy to wszelakich form aktywności fizycznej, nie tylko ćwiczeń z hantlami). Niezbędne jest zatem popracowanie nad sposobem odżywiania się, pewne przyzwyczajenia na pewno trzeba będzie zmienić bądź też całkowicie się ich pozbyć.

 

Przykładowe ćwiczenia z hantlami

Wariantów ćwiczeń z hantlami można wymienić bardzo wiele. Poniżej znajduje się kilka propozycji wraz z krótkim opisem.

 • Ćwiczenie na mięśnie klatki piersiowej – należy stanąć w rozkroku i trzymając hantle, unieść przed siebie ręce na wysokości klatki, a następnie rozkładać je na boki i ponownie wracać do pozycji wyjściowej.
 • Ćwiczenie na talię – nogi w rozkroku, hantle w dłoniach, zaś ramiona luźno opuszczone wzdłuż tułowia. Następnie wykonywać klasyczne skręty – w kilku seriach. Ćwiczenie te fantastycznie modeluje mięśnie brzucha oraz wyszczupla talię.
 • Ćwiczenie na bicepsy – nogi w lekkim rozkroku, hantle w dłoniach, ramiona wzdłuż tułowia. Następnie, zginając ręce w łokciach i zwracając dłonie w stronę tułowia, należy unosić hantle. Ćwiczenie te jest doskonała propozycją dla osób pragnących wymodelować ramiona.
 • Ćwiczenie na łydki – prosta postawa, hantle w dłoniach, ramiona opuszczone wzdłuż tułowia. Jedną stopę należy postawić za łydką drugiej nogi, a potem trzeba stawać na palcach. Jest to ćwiczenie polecane osobom, które chciałyby wyszczuplić łydki.
 • Ćwiczenie na nogi – lekki rozkrok, hantle trzymane przy głowie. Następnie należy obniżyć tułów aż uda będą równolegle ułożone do podłoża. Potem powolny powrót do pozycji wyjściowej. Ćwiczenie te pomaga nie tylko w modelowaniu mięśni nóg, ale i pośladków.

 

Rodzaje ćwiczeń z hantlami

Więcej sprzętu do siłowni znajdziecie Państwo w dziale "sprzęt siłowy".

Polecane

Hantla chromowana 5kg Insportline

Hantla chromowana 5kg Insportline

139,90 zł brutto/1szt.
Hantla chromowana 4 kg Insportline

Hantla chromowana 4 kg Insportline

119,90 zł brutto/1szt.
Hantla chromowana 6 kg Insportline

Hantla chromowana 6 kg Insportline

164,90 zł brutto/1szt.
Hantla chromowana 7 kg Insportline

Hantla chromowana 7 kg Insportline

209,90 zł brutto/1szt.
Hantla chromowana 8kg Insportline

Hantla chromowana 8kg Insportline

239,90 zł brutto/1szt.
Hantla chromowana 9kg Insportline

Hantla chromowana 9kg Insportline

259,90 zł brutto/1szt.
Hantla chromowana 10kg Insportline

Hantla chromowana 10kg Insportline

269,90 zł brutto/1szt.
Hantla chromowana 12kg Insportline

Hantla chromowana 12kg Insportline

319,90 zł brutto/1szt.
Hantla chromowana 14kg Insportline

Hantla chromowana 14kg Insportline

369,90 zł brutto/1szt.
Kettlebell żeliwny pokryty winylem HMS 16 kg Okazja

Kettlebell żeliwny pokryty winylem HMS 16 kg

189,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 179,00 zł/1szt.+5% Cena regularna: 249,00 zł brutto/1szt.-24%
Kettlebell żeliwny pokryty winylem HMS 12 kg Okazja

Kettlebell żeliwny pokryty winylem HMS 12 kg

149,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 139,00 zł/1szt.+7% Cena regularna: 189,00 zł brutto/1szt.-21%
Hantle chromowane w walizce STC20 HMS 20 kg Promocja

Hantle chromowane w walizce STC20 HMS 20 kg

339,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 349,00 zł/1szt.-2% Cena regularna: 425,00 zł brutto/1szt.-20%
Hantle chromowane w walizce STC15 HMS 15 kg Okazja

Hantle chromowane w walizce STC15 HMS 15 kg

299,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 299,00 zł/1szt.0% Cena regularna: 335,00 zł brutto/1szt.-11%
Sztangielki w walizce 20 kg czarne HMS Okazja

Sztangielki w walizce 20 kg czarne HMS

279,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 279,00 zł/1szt.0% Cena regularna: 355,00 zł brutto/1szt.-21%
Sztangielka regulowana SR52 52 LBS HMS Promocja

Sztangielka regulowana SR52 52 LBS HMS

549,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 595,00 zł/1szt.-7% Cena regularna: 679,00 zł brutto/1szt.-19%
Hantle winylowe tiguar 2 x 1 kg BOX

Hantle winylowe tiguar 2 x 1 kg BOX

47,00 zł brutto/1komplet
Hantle winylowe tiguar 2 x 2 kg BOX

Hantle winylowe tiguar 2 x 2 kg BOX

94,00 zł brutto/1komplet
Hantle winylowe tiguar 2 x 3 kg BOX

Hantle winylowe tiguar 2 x 3 kg BOX

123,00 zł brutto/1komplet
Hantle winylowe tiguar 2 x 4 kg BOX

Hantle winylowe tiguar 2 x 4 kg BOX

162,00 zł brutto/1komplet
Hantle winylowe tiguar 2 x 5 kg BOX

Hantle winylowe tiguar 2 x 5 kg BOX

213,00 zł brutto/1komplet
Kettlebell żeliwny KZG 4 kg HMS

Kettlebell żeliwny KZG 4 kg HMS

59,00 zł brutto/1szt.
Kettlebell żeliwny KZG 6 kg HMS

Kettlebell żeliwny KZG 6 kg HMS

89,00 zł brutto/1szt.
Kettlebell żeliwny KZG 8 kg HMS

Kettlebell żeliwny KZG 8 kg HMS

119,00 zł brutto/1szt.
Kettlebell żeliwny KZG 12 kg HMS

Kettlebell żeliwny KZG 12 kg HMS

169,00 zł brutto/1szt.
Kettlebell żeliwny KZG 16 kg HMS

Kettlebell żeliwny KZG 16 kg HMS

219,00 zł brutto/1szt.
Kettlebell żeliwny KZG 20 kg HMS

Kettlebell żeliwny KZG 20 kg HMS

279,00 zł brutto/1szt.
Kettlebell żeliwny KZG 28 kg HMS

Kettlebell żeliwny KZG 28 kg HMS

379,00 zł brutto/1szt.
Kettlebell żeliwny KZG 32 kg HMS

Kettlebell żeliwny KZG 32 kg HMS

439,00 zł brutto/1szt.
Sztangielka regulowana SG01 HMS 7 kg Okazja

Sztangielka regulowana SG01 HMS 7 kg

119,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 119,00 zł/1szt.0% Cena regularna: 139,00 zł brutto/1szt.-14%
Sztangielka regulowana SG03 HMS 10 kg Okazja

Sztangielka regulowana SG03 HMS 10 kg

149,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 149,00 zł/1szt.0% Cena regularna: 175,00 zł brutto/1szt.-15%
Sztangielka regulowana SG04 HMS 15 kg Okazja

Sztangielka regulowana SG04 HMS 15 kg

199,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 199,00 zł/1szt.0% Cena regularna: 245,00 zł brutto/1szt.-19%
Hantla gumowana Hex Pro 2 kg HMS Okazja

Hantla gumowana Hex Pro 2 kg HMS

27,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 27,00 zł/1szt.0% Cena regularna: 39,50 zł brutto/1szt.-32%
Hantla gumowana Hex Pro 8 kg HMS Okazja

Hantla gumowana Hex Pro 8 kg HMS

104,99 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 99,00 zł/1szt.+6% Cena regularna: 132,00 zł brutto/1szt.-20%
Hantla gumowana Hex Pro 10 kg HMS Okazja

Hantla gumowana Hex Pro 10 kg HMS

129,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 119,00 zł/1szt.+8% Cena regularna: 165,00 zł brutto/1szt.-22%
Hantla gumowana Hex Pro 20 kg HMS Okazja

Hantla gumowana Hex Pro 20 kg HMS

259,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 239,00 zł/1szt.+8% Cena regularna: 315,00 zł brutto/1szt.-18%
Hantla gumowana Hex Pro 22,5 kg HMS Okazja

Hantla gumowana Hex Pro 22,5 kg HMS

269,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 269,00 zł/1szt.0% Cena regularna: 345,00 zł brutto/1szt.-22%
Hantla gumowana Hex Pro 25 kg HMS Okazja

Hantla gumowana Hex Pro 25 kg HMS

319,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 299,00 zł/1szt.+6% Cena regularna: 385,00 zł brutto/1szt.-17%
Hantla gumowana Hex Pro 27,5 kg HMS Okazja

Hantla gumowana Hex Pro 27,5 kg HMS

349,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 329,00 zł/1szt.+6% Cena regularna: 420,00 zł brutto/1szt.-17%
Hantla gumowana Hex Pro 30 kg HMS Okazja

Hantla gumowana Hex Pro 30 kg HMS

379,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 369,00 zł/1szt.+2% Cena regularna: 449,00 zł brutto/1szt.-16%
Hantla gumowana Hex Pro 32,5 kg HMS Okazja

Hantla gumowana Hex Pro 32,5 kg HMS

419,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 399,00 zł/1szt.+5% Cena regularna: 485,00 zł brutto/1szt.-14%
Hantla gumowana Hex Pro 35 kg HMS Okazja

Hantla gumowana Hex Pro 35 kg HMS

449,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 429,00 zł/1szt.+4% Cena regularna: 525,00 zł brutto/1szt.-14%
Hantla gumowana Hex Pro 37,5 kg HMS Okazja

Hantla gumowana Hex Pro 37,5 kg HMS

479,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 459,00 zł/1szt.+4% Cena regularna: 560,00 zł brutto/1szt.-14%
Hantla gumowana Hex Pro 40 kg HMS Okazja

Hantla gumowana Hex Pro 40 kg HMS

509,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 509,00 zł/1szt.0% Cena regularna: 595,00 zł brutto/1szt.-14%
Hantla gumowana Hex Pro 42,5 kg HMS Okazja

Hantla gumowana Hex Pro 42,5 kg HMS

539,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 539,00 zł/1szt.0% Cena regularna: 628,00 zł brutto/1szt.-14%
Hantla gumowana Hex Pro 47,5 kg HMS Okazja

Hantla gumowana Hex Pro 47,5 kg HMS

599,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 599,00 zł/1szt.0% Cena regularna: 712,00 zł brutto/1szt.-16%
Hantla gumowana Hex Pro 50 kg HMS Okazja

Hantla gumowana Hex Pro 50 kg HMS

639,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 625,00 zł/1szt.+2% Cena regularna: 745,00 zł brutto/1szt.-14%
Hantla gumowana Hex Pro 55 kg HMS Okazja

Hantla gumowana Hex Pro 55 kg HMS

699,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 689,00 zł/1szt.+1% Cena regularna: 825,00 zł brutto/1szt.-15%
Hantla gumowana Hex Pro 60 kg HMS Okazja

Hantla gumowana Hex Pro 60 kg HMS

769,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 749,00 zł/1szt.+2% Cena regularna: 895,00 zł brutto/1szt.-14%
Hantla gumowana Hex Pro 14 kg HMS Okazja

Hantla gumowana Hex Pro 14 kg HMS

179,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 169,00 zł/1szt.+5% Cena regularna: 225,00 zł brutto/1szt.-20%
Hantla gumowana Hex Pro 16 kg HMS Okazja

Hantla gumowana Hex Pro 16 kg HMS

199,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 189,00 zł/1szt.+5% Cena regularna: 260,00 zł brutto/1szt.-23%
Hantla gumowana Hex Pro 18 kg HMS Okazja

Hantla gumowana Hex Pro 18 kg HMS

229,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 219,00 zł/1szt.+4% Cena regularna: 285,00 zł brutto/1szt.-20%
Kettlebell żeliwny pokryty winylem HMS 28 kg Okazja

Kettlebell żeliwny pokryty winylem HMS 28 kg

329,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 329,00 zł/1szt.0% Cena regularna: 439,00 zł brutto/1szt.-25%
Kettlebell żeliwny pokryty winylem HMS 32 kg Okazja

Kettlebell żeliwny pokryty winylem HMS 32 kg

379,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 369,00 zł/1szt.+2% Cena regularna: 499,00 zł brutto/1szt.-24%
Worek treningowy WBF05 HMS

Worek treningowy WBF05 HMS

159,00 zł brutto/1szt.
Worek treningowy WBF10 HMS

Worek treningowy WBF10 HMS

199,00 zł brutto/1szt.
Worek treningowy WBF15 HMS

Worek treningowy WBF15 HMS

209,00 zł brutto/1szt.
Powerbag WDC 5 kg HMS

Powerbag WDC 5 kg HMS

139,00 zł brutto/1szt.
Powerbag WDC 10 kg HMS

Powerbag WDC 10 kg HMS

169,00 zł brutto/1szt.
Powerbag WDC 15 kg HMS

Powerbag WDC 15 kg HMS

189,00 zł brutto/1szt.
Powerbag WDC 20 kg HMS

Powerbag WDC 20 kg HMS

229,00 zł brutto/1szt.
Hantla hexagonalna THORN+fit 2x2,5 kg

Hantla hexagonalna THORN+fit 2x2,5 kg

84,90 zł brutto/1komplet
Hantla hexagonalna THORN+fit 2 x 5 kg

Hantla hexagonalna THORN+fit 2 x 5 kg

169,90 zł brutto/1komplet
Hantla hexagonalna THORN+fit 2 x 10 kg

Hantla hexagonalna THORN+fit 2 x 10 kg

349,90 zł brutto/1komplet
Hantla hexagonalna THORN+fit 15 kg

Hantla hexagonalna THORN+fit 15 kg

259,90 zł brutto/1komplet
Hantla hexagonalna THORN+fit 20 kg

Hantla hexagonalna THORN+fit 20 kg

349,90 zł brutto/1komplet
Topslim Artur Palinka DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA Opinie z ekomi-pl.com pixel