2018-02-27

Innowacyjny atlas magnetyczny FUSION CST od NordicTrack

Atlas łączy w sobie zalety treningu siłowego i treningu cardio, i to dzięki temu został okrzyknięty hitem na rynku światowym w kategorii fitness. Ćwicząc na nim zwiększasz siłę oraz masę mięśniową (jak w tradycyjnym atlasie) a do tego poprawiasz wydolność organizmu. 

Atlas Fusion CST
Do atlasu, producent dołączył 10-calowy tablet z aplikacją iFit, która daje możliwość wyboru treningu o odpowiednim poziomie trudności oraz zaawansowania spośród kilkudziesięciu dostępnych na platformie iFit. Oprócz tego, użytkownik ma możliwość wyboru trenera personalnego, a także ma dostęp do biblioteki filmów Fusion CST, które koncentrują się na konkretnych partiach ciała bądź grupach mięśniowych.

Po zalogowaniu się do platformy iFit, użytkownik dokonuje wyboru programu treningowego, który jest po krotce omawiany przez trenera personalnego. Na ekranie tabletu wyświetla się specyfikacja i parametry wybranego treningu, takie jak:
  • czas trwania
  • ilość spalonych kalorii
  • procentowy stosunek ćwiczeń cardio i siłowych 
  • minimalny i maksymalny poziom oporu
  • poziom trudności (zaawansowania)

Podczas treningu, poziom oporu jest automatycznie dostosowywany do konkretnych ćwiczeń, niemniej jednak, użytkownik ma możliwość manualnej zmiany poziomu oporu w dowolnym momencie treningu (zmiany dokonuje się na ekranie tabletu).

Podczas całego treningu, trener personalny wykonuje na ekranie tabletu te same ćwiczenia co użytkownik, dodatkowo motywuje i udziela wskazówek, tak aby użytkownik czuł jego obecność i wsparcie oraz prawidłowo wykonywał ćwiczenia.

Atlas CST

Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij
pixel