2016-05-23

Horizon Fitness Bieżnie Elite


SERIA ELITE: BIEŻNIE 

Jeśli poważnie podchodzisz do kwestii treningowej, to potrzebujesz do tego odpowiedniej bieżni. Bieżnie Horizon z serii Elite są stworzone dla zaawansowanych biegaczy, tak by ?nadążyć? niezależnie jak szybko i intensywnie chcesz biec. Wytrzymałość, programy motywacyjne, a także system rozrywki sprawiają, że bieżnie Elite to doskonały wybór! 

Cechy bieżni Elite: 
  • Intuicyjny, prosty w obsłudze, czytelny wyświetlacz LED
  • ProFILE (T5000/T4000) umożliwiający analizę i przechowywanie parametrów treningowych oraz bezprzewodowy system pomiaru pulsu umożliwiają monitorowanie postępów
  • Amortyzowany ortopedyczny pas bieżni (T5000/T4000) pochłaniający uderzenia i zapewniający komfort podczas biegania
  • 4 kółka transportowe oraz możliwość złożenia ułatwiają przemieszczanie bieżni oraz jej przechowywanie
  • Zwiększona moc silnika regulacji kąta nachylenia zwiększa różnorodność treningową
  • Wbudowany System Passport: http://topslim.pl/product-pol-3103-Passport-Box-dla-Vision-Fitness-Horizon-Fitness.html
HORIZON FITNESS BIEŻNIE ELITE - ECHNOLOGIE

ELITE T PRO: http://topslim.pl/product-pol-3104-Bieznia-Elite-T-Pro-Horizon-Fitness.html Mocny silnik, duży zakres regulacji kąta nachylenia sprawiają, że jest to świetne urządzenie dla najbardziej wymagających Użytkowników, ceniących wytrzymałość i świetne osiągi.     

ELITE T5000: http://topslim.pl/product-pol-3105-Bieznia-Elite-T5000-Horizon-Fitness.html Najwyższy model bieżni Horizon z serii Elite. Posiada wszystkie funkcje wyróżniające bieżnie Elite i jeszcze więcej? To bieżnia, która zmotywuje Cię do działania z dużą ilością programów treningowych, rozbudowanym systemem rozrywki (w tym stacją dokującą iPod). 

ELITE T4000: http://topslim.pl/product-pol-3106-Bieznia-Elite-T4000-Horizon-Fitness.html Bieżnia Elite T4000 to połączenie świetnych osiągów z wytrzymałością. Szeroka gama programów treningowych i funkcji kontrolujących ćwiczenie sprawi, że będziesz pochłonięty treningiem i skupiony na celach. 

ELITE T3000: http://topslim.pl/product-pol-3107-Bieznia-Elite-T3000-Horizon-Fitness.html Różnorodność programów, świetne parametry techniczne, wytrzymałość to coś co z pewnością przyciągnie uwagę entuzjastów biegania.


Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij
pixel