2015-12-10

Gwarancja NordicTrack

SZCZEGÓŁOWE WARUNKI GWARANCJI NA PRODUKTY NORDICTRACK

 

NordicTrack

 

Szanowni Państwo,

W związku z wprowadzeniem do naszej oferty nowych sprzętów amerykańskiej marki NordicTrack, pragniemy Państwu przedstawić kilka kluczowych informacji dotyczących warunków gwarancji, którymi objęte są owe produkty. 

 

WARUNKI GWARANCJI NA PRODUKTY NORDICTRACK

 

Na produkty NordicTrack przewidziano 2 typy gwarancji, w zależności od ich rodzaju użytkowania (użytek domowy, półkomercyjny).

 

 • Gwarancją domową (Home) są objęte produkty, których przeznaczenie dopuszcza użytkowanie ich w warunkach domowych (w sposób normalny ? okazyjnie, regularnie), a sprzęt używany jest przez nieprofesjonalnych użytkowników. Gwarancja ta wynosi minimum 2 lata na wszystkie komponenty, przy czym:- silnik objęty jest 5-letnim okresem gwarancyjnym- na konstrukcję ramy przewidziano 10-letnią gwarancję.

Sprzęty marki NordicTrack znajdujące się w naszej ofercie i objęte gwarancją home to:

 1. Bieżnia Elektryczna NordicTrack C320i
 2. Bieżnia Elektryczna NordicTrack C100
 3. Bieżnia Elektryczna NordicTrack C80i
 4. Orbitrek Programowany NordicTrack Elite 11.0
 5. Wioślarz Powietrzny Programowany NordicTrack RX 800

 

 • Gwarancja półkomercyjna na produkty NordicTrack - niezależnie od rodzaju komponentu - wynosi 1 rok. Gwarancja ta określana jest mianem gwarancji komercyjnej light commercial i dotyczy produktów, których przeznaczenie dopuszcza użytkowanie ich w miejscach publicznych/komercyjnych (w sposób intensywny ? w warunkach domowych lub w miejscach komercyjnych o niskim natężeniu, np. w siłowniach, ośrodkach rehabilitacyjnych). Dotyczy to sprzętu zaprojektowanego dla profesjonalnego/komercyjnego użytkownika.

Poniżej znajduje się lista produktów objętych rocznym okresem gwarancyjnym (light commercial):

 1. Bieżnia Elektryczna NordicTrack T23.0
 2. Bieżnia Elektryczna NordicTrack T17.5
 3. Rower Poziomy Programowany NordicTrack R 65
 4. Rower Programowany NordicTrack U 60
 5. Orbitrek Programowany NordicTrack Commercial 14.0 

 

Należy pamiętać, że warunkiem rozpatrzenia gwarancji, niezależnie od jej typu, jest użytkowanie produktów w sposób właściwy, zgodny z zaleceniami producenta.

Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij
pixel